Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
kompis kautko chakarejas:( 166
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs kompis kautko chakarejas:( 166 
kad pūš auksto gaisu, kautko pārslēdz struaju uz silto, vai atpakaļ ļoti bieži kompis parāda paziņojumu failure, contact workshop.
nevaru iebraukt kas par HUj*****
\nav kāds tam izgājis cauri. sāk jau kaitinātL:(

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: kompis kautko chakarejas:( 166 
zuncih rakstīja:
kad pūš auksto gaisu, kautko pārslēdz struaju uz silto, vai atpakaļ ļoti bieži kompis parāda paziņojumu failure, contact workshop.
nevaru iebraukt kas par HUj*****
\nav kāds tam izgājis cauri. sāk jau kaitinātL:(


Man arī tā bija Smile Tiesa gan otrādi - kad no siltā jeb nekondicionētā (econ) pārslēdz uz pilno (full), tad pēc brīža šitādu parādīja un sāka pūst tik maz, ka man liekas guļošs kaķis vairāk izelpo. Kā ārstējas? Pēc viedu vīru vārdiem - ar freona spiediena papildināšanu. Pēc paša pieredzes - ar manuālu pūtēja pagriešanu niknākos apgriezienos.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: kompis kautko chakarejas:( 166 
Oga rakstīja:
zuncih rakstīja:
kad pūš auksto gaisu, kautko pārslēdz struaju uz silto, vai atpakaļ ļoti bieži kompis parāda paziņojumu failure, contact workshop.
nevaru iebraukt kas par HUj*****
\nav kāds tam izgājis cauri. sāk jau kaitinātL:(


Man arī tā bija Smile Tiesa gan otrādi - kad no siltā jeb nekondicionētā (econ) pārslēdz uz pilno (full), tad pēc brīža šitādu parādīja un sāka pūst tik maz, ka man liekas guļošs kaķis vairāk izelpo. Kā ārstējas? Pēc viedu vīru vārdiem - ar freona spiediena papildināšanu. Pēc paša pieredzes - ar manuālu pūtēja pagriešanu niknākos apgriezienos.

nja shaise jau tad ak viss stradaa viss notiek ka nakas viss ir okey, tikai rada to pazinjojumu. kondinju aprbaudiju viss okey pat uzpildiju papildus utt.. taspats:(

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database