Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Nākošais
viss par Breru
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
cik zinu 16V motoram sveces ir 2 dažādas - ķipa primārā un sekundārā katram licinderam...

Vajag priekš 16V (155 2.0)...  Rolling Eyes  Kāda ir atšķirība starp primāro un sekundāro (lielāka / mazāka, platīna / parastā ? / ?)  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Vārās, jau vārās tie auto tirgotāji.
Cik tie GTV bremžu diski maksāja favorītā un par cik es viņus beigās dabūju - 70 Ls un 22 Ls, ja pareizi atceros.
NGK platina svece, ko man piedāvāja servisā pa 16 es pirku pa 6.
Uz vienas sveces 10 Ls !!!!!!!!!


Sheit tikpat labi atshkiriiba var buut iepirkumcenaa un apstaaklii, cik sharashkiniigs tas kantoris ir. Lai gan mazumtirdznieciibaa uzcenojumi patieshaam ir fantastiski. Ehhh, ka es taadus vareetu likt, cik labi buutu Smile
Tomeer domaaju, ka sheit runaajam par pashu auto kaa taadu, nevis par shtrunta sveceem. Un es tieshaam negribu ticeet, ka autotirgotaajs uz vienu Breru nopelna 10-15k EUR, kas buutiibaa noziimee, ka vinam sanaak viens extra Grande Punto Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Man ir gali vienā vairumtirgotāju kantorī, kas NGK tirgo. Ja iedosi kādam modelim tev tās sveces vajag un tie gali nebūs izžuvuši, varbūt vajag kādu strēķīti iepirkt Alfistu vajadzībai Wink Es gan nezinu, vai NGK alfu 16v TS motoriem sveces vispār ražo...

Es 155tai ņēmu pa kaut kādu necenu -precīzi neatceros, bet par 8 NGK svecēm un noname eļļas filtru kopā samaksāju nepilnus 10 latus ar PVN Very Happy tās gan nebija platīna sveces.


Nu tad paprasi luudzu pie gadiijuma kaa viniem tur sastaav ar platiina NGK prieksh 2.5 V6 Smile Nu taa - varbuut joka peec samainiit, ja tas reiz nav hiperdaargi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu ta ko, Herr Poing taas Breras ir kaut kur nozadzis?!?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
nu ta ko, Herr Poing taas Breras ir kaut kur nozadzis?!?


hvz. Man taisniibsakot pofig Smile Meeginiet kaads nopirkt to Q4 ar skyview, aadu, zenoniem no vinja par 34k EUR. Es te buushu pagaidaam Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es tik taa, intereses peec paluukojos, kas notiek ar Breras cenaam pec 1/2 gada. un kopumaa tendence man patiik, njemot veeraa, ka veel neesmu Breras iipashnieks, bet labpraat taads buutu 1~3 gadu periodaa  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee. Tev nevajag Breru. Pagaidi to Diva labaak Smile Vai 149 GTA. Brera ir liela GT kupeja. Smaga un taa. Nekaada sakara ar vieglu, mazu, preciizu, jaudiigu spainiiti. Turklaat nu jau Riigaa taas Breras kaa negriezti sunji...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nez, es taa skatos, ka Brera vareetu buut daudz maz praktisks ikdienas braucamais. vinjai pat seedeklji nolaizhas kaa hechbekam, var pie vajadziibas salaadeet visko iekshaa. vareetu veel uzzinaat, vai jumta bagaznieks ir iespeejams un, ja ir, tad jau toch var njemt vienu taadu 4x4 Breru visiem dziives gadiijumiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nee nee. Visiem dziives gadiijumiem tikpat labi var iztikt ar GTV. Breraa aizmuguree seedeet vienalga ir LJOTI slikti Smile Mazliet labaak kaa GTV ir, bet vienalga LJOTI slikti Smile Tas pats ar bagazhnieku. Tad mozh labaak 159 Q4 Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nee nee. Visiem dziives gadiijumiem tikpat labi var iztikt ar GTV. Breraa aizmuguree seedeet vienalga ir LJOTI slikti Smile Mazliet labaak kaa GTV ir, bet vienalga LJOTI slikti Smile Tas pats ar bagazhnieku. Tad mozh labaak 159 Q4 Smile


nu tad jau Nissan Primera mozh? Vai Toyota Hilux? Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu pag. Kaadeelj tagad viss jaapaarspiilee? Kaads sakars 159 ar nissan primera? Tu gadiijumaa nau LOHS? Rolling Eyes  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Brerai vietas aizmugure nav vispar! Ta ir 100% divvietiga mashina. Lidz sapnju piepildijumam Brerai trukst jaudas. Es nezinu, kas par vainu. Laikam auto ir iznacis pasmags. Tad jau GTA versija ar maserati sirsninu drizak atbildis auto dizainam. Bet ta jau ir cita cenu kategorija...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nu pag. Kaadeelj tagad viss jaapaarspiilee? Kaads sakars 159 ar nissan primera? Tu gadiijumaa nau LOHS? Rolling Eyes  Smile

tādēļ, ka tie patiešām ir auto visām dzīves situācijām Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nu pag. Kaadeelj tagad viss jaapaarspiilee? Kaads sakars 159 ar nissan primera?


vienas klases mashiinas. C vai kaads tur sagments. 4 durvis, 5 pasazhieru vietas, tik un tik litri bagazhas tilpums utt. nu tu tak zin. baigaa depresija Mr. Green



Citāts:
Tu gadiijumaa nau LOHS? Rolling Eyes  Smile


da nee, es vienkaarshi aktiivi shobriid domaaju- pirkt ziemai bembi un likt GTV garazhaa vai nomochiit shito ziemu ar GTV, jo darba Skoda ar 1. augustu izkliist. ir braukts ar GTV katru dienu un cauru gadu, nav jau tik trak, tikai izpuuteejs un radiators sapuva, bet tas taapat ir leetaak nekaa nopirkt un uztureet veel vienu shrotu + iireet garaazhu... un taa nu doma pa domai un nonaacu pie vecaas teema- ikdienas sporta auto. ja uz Brendu skataas kaa parastu automashiinu, transporta liidzekli, un veertee taas praktiskaas puses, tad tas nemaz nav slikts braucamais. man it kaa vajag, lai var mashiinaa sabaazt sniegdeeli, piestiprinaat velosipeedu un taa. ikdienaa pa riigu braucot braukshanas komforts arii ir diez gan buutisks un taa kaa Brera ir liela smaga slampa nevis sporta auto, tad ar to iespeejams taa daudz maz civilizeeti vareetu braukt pa laachpleeshielu visaa garumaa nevis radiit sastreegumu katraa krustojumaa kaa es to daru shobriid Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a mosh tomeer lohs  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database