Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Nākošais
viss par Breru
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par Breru mazliet veel.
1. komforts tieshaam ir labaa liimenii - iekshaa (priekshaa) ir eerti, klusi, viss pa rokai, nu forshi.
2. jaudas man ari likaas par maz, kameer neizbraucu ar jau kaadus paaris tuukstoshus pabrauktu auto. Secinaaju, ka tas 3.2 Holden dzineejs ir jaapiebrauc laikam. Tad iet labi. Ne taa ka elpa aizceertas (3.0 24v GTV ir iespaidiigaaks un liekas, ka Tava melleniite izpogaatu to 3.2 Breru gan uz shosejas gan trasee), bet nu ir ok. Ar v8 vareetu buut baigi forshi Smile Dzineeja skanja ir le pisec arii shobriid - tur neko shkjuuneet nevajag iipashi.
3. taa pilnpiedzinja ir mazliet jaaizprot un jaapieshauj un tad var braukt normaali.
4. Brera ir pietiekami preciizi vadaama un ljoti stingra mashiina. Tomeer tas nav _sporta_ auto. Es teiktu, driizaak tieshaam kaartiiga GT kupeja.
5. bet... no ikdienas praktiskaa viedoklja. Ja nav (un man ir aizdomas, ka tur buus tas pats celjsh kas GTV) pieejams jumta bagazhnieks, tad par richuku principaa var aizmirst. Ziemas priekus baudiisi vai nu viens pats vai max divataa, pie noteikuma, ka tas otrs ir deeljotaajs. Par sleepeem var aizmirst.

Nu taa kaut kaa. Ja tas viss Tev asocieejas ar "ikdienas" auto, kas pa briidim speej kljuut cik necik praktisks, tad uz priekshu Smile
Jebkuraa gadiijumaa, ja TO var dabuut par 34k EUR... tad tas, kursh to nepeerk, nav iisti normaals Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alfa Romeo Brera (2006 onwards) Thule roof bars Being developed izklausaas ceriigi Smile saliidzinaajumaa ar informaaciju par GTV Alfa Romeo GTV (1995 to 2005) Thule roof bars Thule doesn't have a roof bar system for this vehicle

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Brerai vietas aizmugure nav vispar! Ta ir 100% divvietiga mashina. Lidz sapnju piepildijumam Brerai trukst jaudas. Es nezinu, kas par vainu. Laikam auto ir iznacis pasmags. Tad jau GTA versija ar maserati sirsninu drizak atbildis auto dizainam. Bet ta jau ir cita cenu kategorija...


ir. mana sieva sēdēja aizmugurē, kamēr es maijā to Breru testēju. Īpaši laimīga gan viņa nebija, turklāt kājas viņai garas Very Happy

Bet nu piedabūt kādu sēdēt tur aizmugurē var tikai 1x.

Priekšā sēdēja tips no sono auto, kas man čukstēja, ka M3 vienalga esot labāks.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu ja. M3. Nav pat attaalas liidziibas starp siem auto.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Sogjis rakstīja:
Brerai vietas aizmugure nav vispar! Ta ir 100% divvietiga mashina. Lidz sapnju piepildijumam Brerai trukst jaudas. Es nezinu, kas par vainu. Laikam auto ir iznacis pasmags. Tad jau GTA versija ar maserati sirsninu drizak atbildis auto dizainam. Bet ta jau ir cita cenu kategorija...


ir. mana sieva sēdēja aizmugurē, kamēr es maijā to Breru testēju. Īpaši laimīga gan viņa nebija, turklāt kājas viņai garas Very Happy

Bet nu piedabūt kādu sēdēt tur aizmugurē var tikai 1x.

Priekšā sēdēja tips no sono auto, kas man čukstēja, ka M3 vienalga esot labāks.


Vispar taja Sono auto visi prauc ar ne-italu mashinu. Protams, iznemot pasu sefmeiteni, kura brauc ar kompanijas breru. Bet M3 nav slikta mashina, tikai izskatas tapat ka visi parejie bumeri. Turklat pavisam korekti butu salidzinat M3 ar gaidamo Breru GTA.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Alfa Romeo Brera (2006 onwards) Thule roof bars Being developed izklausaas ceriigi Smile saliidzinaajumaa ar informaaciju par GTV Alfa Romeo GTV (1995 to 2005) Thule roof bars Thule doesn't have a roof bar system for this vehicle


Par MontBlanc laikam zinaasim tikai kaut kad naakamnedeelj Smile

Vom 10.07.2006 bis zum 31.07.2005 befinde ich mich im Urlaub. Ich lese doch meine E-mail ab und zu, und bin in dringende Fällen an meinem Handy verfügbar.

I'm on Holiday between 10.07.2006 and 31.07.2006. I'll try to read my e-mail, but in really urgent matters try my mobil.

Mit freundlichen Grüssen / Kind regards

Niclas Palmqvist
Sales & Marketing Manager
___________________________________________________
Mont Blanc
Toarpsdal
516 90 Dalsjöfors
SWEDEN

Phone: +46 33 222 942
Fax +46 33 270 882
Cell: +46 705 189367
E-mail: niclas.palmqvist@montblanc.se
www.montblanc.se

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:


Vispar taja Sono auto visi prauc ar ne-italu mashinu. Protams, iznemot pasu sefmeiteni, kura brauc ar kompanijas breru. Bet M3 nav slikta mashina, tikai izskatas tapat ka visi parejie bumeri. Turklat pavisam korekti butu salidzinat M3 ar gaidamo Breru GTA.


Nu tik traki laikam ar nav. Girts brauc ar Panda. Vorobjovs, cik man znaams, arii censhas ikdienaa lietot Grande Punto Sport... bet tas nu taa Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
skarbs viedoklis.....

The Brera will be a disaster for Alfa Romeo. There is nothing to satisfy with this car, and the ultimate insult is that the new Alfas have GM (Vauxhall) engines. The 2.2 is straight from the Vectra. The Vauxhall V6 is a pile of rubbish. I have driven the Q4 system and it is an absolute pile of garbage. Total total garbage.

If you want to buy a true Italian sportscars, buy a new or second hand Maserati. These new Alfas are true and utter rubbish, tarted up Vauxhall Vectras in lurid drag.

Let's just watch the sales figures for the new Brera and 159. The market will have its say. The market will reject these tarted up GM pseudos for what they are: a pile of tarted up UTTER GARBAGE.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tas ir kaarteejais kexs (taapat kaa elbee, jaapieziimee), kas domaa, ka dzineeja bloks un/vai griidas plate padara kaadu auto identisku attieciigaas daljas donoram. Shitaadu spazmotaaju un viedo kakustuumeeju ir pilns webs. Par laimi, ir arii kexi, kas reaali ir testeejushi taas mashiinas un tiem ir mazliet cits viedoklis. Tikai veelreiz jaatgaadina: Brera NAV spooortscaars un, manupraat, nekad kaa taads nav bijis domaats. Normaala GT kupeja un viss. Turklaat, neskatoties uz "rubbish" nebuut ne Vauxhall, bet gan Holden dzineeju utml., diezgan izskatiiga kupeja Smile
elbee, atslaabsti un izbrauc ar mazliet piebrauktu Q4 Breru un ieguusti savu viedokli Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tas nav mans viedoklis, es tik taa, palasos shur un tur Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un laikam jau man Breras nebuus nekad...

iists itaalju sporta auto

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
un laikam jau man Breras nebuus nekad...

iists itaalju sporta auto


Maserati ir cita svara kategorija, bet nu nemērā skaits Shocked  Very Happy

tāpat nevar salīdzināt fiatu ar alfu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
elbee rakstīja:
un laikam jau man Breras nebuus nekad...

iists itaalju sporta auto


Maserati ir cita svara kategorija, bet nu nemērā skaits Shocked  Very Happy

tāpat nevar salīdzināt fiatu ar alfu


jaa, cita svara kategorija, bet par to pashu cenu. un apkopju izmaksas nemaz tik ljoti neatshkjiras.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
neesmu braucis ne ar vienu, ne ar otru, bet pa lielam skaistais 5gades meerkjis pie apvaarsha ir ieguvis kontuuras. ir jeega puuleeties Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
un laikam jau man Breras nebuus nekad...

iists itaalju sporta auto


1) tev vismaz shobriid nevajag Breru. Labaak GTV, kameer to Diva nav uztaisiijushi. Tev vienkaarshi ir citas prasiibas auto iipashiibaam

2) tas Maserati nav iists itaalju sporta auto, jo... ir ar miiksto jumtu Smile
shis ir iistais (iemaaciet mani kaut kad ielikt pareizi linku, lai tas nereegojas visaa garumaa):
http://www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=3710488&id=gmw1ocjlcip&source=as24_inseratsg_detail_ueberschrift

protams, ja esi tik truuciigs, ka nepietiek naudas shim te:
http://www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=3731062&id=1qr2mszxnrk&source=as24_inseratsg_detail_ueberschrift
vai nu vismaz shim:
http://www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=3751288&id=gpfcndremwo&source=as24_inseratsg_detail_ueberschrift

3) vispaar itaalju sportscaaram ir jaabuut nevaldaamam, neprognozeejam, taadam, kas uzdzen shermuljus un ir skaidrs, ka taa vadiitaajs ir iists vecis, ja veel nav ar to atrakstiijies. Savukaart, iemaacoties ar sviedriem vaigaa to savaldiit, visi streetraceri un kartingtrashu sliipeetaaji tiek skatiiti jau "no augshas". Turklaat tam auto nepiecieshams nemitiigi kaut kur tecinaat ellju, kaut kam jaabuut nestraadajosham un tas nedriikst pielekt no riita, kad aara temperatuura tuvojas nullei.
Manupraat, kandidaats ir tikai viens:
http://www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=3765540&id=1gnrycncgej&source=as24_inseratsg_detail_ueberschrift

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 24 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database