Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Klimata kontrole!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Klimata kontrole! 
Mekleeju, bet neatradu infu internetaa, kaa arii auto it man neko laagaa nepateica. Taatad lieta taada, ka nedeg apgaismojums un patiesiibaa vienkaarshi gribeeju zinaat vai tur ir spuldziites, kuras var nomainiit aatri un vienkaarshi, vai arii tur ir diodes ar kuraam jau ir cits staasts?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Klimata kontrole! 
Neonlight rakstīja:
Mekleeju, bet neatradu infu internetaa, kaa arii auto it man neko laagaa nepateica. Taatad lieta taada, ka nedeg apgaismojums un patiesiibaa vienkaarshi gribeeju zinaat vai tur ir spuldziites, kuras var nomainiit aatri un vienkaarshi, vai arii tur ir diodes ar kuraam jau ir cits staasts?


Liekas, ka šis tas (varbūt pat derīgs) ir atrodams šeit
Lasiet forumu! naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaut kur te redzeju ka kads teica, ka var to klimu uzstadit (ieprogrammet) taa, ka kondiska iesledzas pati kad vajag-tjipa lai soplju nebutu, varbut kads pateiks var vai ne?!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
andrey87 rakstīja:
kaut kur te redzeju ka kads teica, ka var to klimu uzstadit (ieprogrammet) taa, ka kondiska iesledzas pati kad vajag-tjipa lai soplju nebutu, varbut kads pateiks var vai ne?!



automaatisko klimas rezhiimu var iesleegt un izsleegt. kaa to dariit, jaaskataas manuali. bija kaut kaa klokjiishi pa labi , pa labi, pa kreisi uz spaidaim aizdedzi ieksha aaraa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ne ne. A/C, ja vien temperatuura nav miinusos, ir visu laiku "on". Tb pumpiitis visu laiku griezhaas. Liidz ar to nesviist ciet logi un ir iespeeja darboties ar automaatisko recirkulaaciju (FL distinctive laikam standartkomplektaacijaa). Viss. Paareejais jaadara manuaali, izsleedzot sniegpaarslinju. 166 gadiijumaa jaanospiezh poga "econ".


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Ne ne. A/C, ja vien temperatuura nav miinusos, ir visu laiku "on". Tb pumpiitis visu laiku griezhaas. Liidz ar to nesviist ciet logi un ir iespeeja darboties ar automaatisko recirkulaaciju (FL distinctive laikam standartkomplektaacijaa). Viss. Paareejais jaadara manuaali, izsleedzot sniegpaarslinju. 166 gadiijumaa jaanospiezh poga "econ".


loxc? c un kaads gan andrey87 98. gada 156 ar to visu ir sakars?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaada starpiiba, kura gada? Es nezinu par pre-FL 156-ajaam, bet FL ir tieshi taa. Un stipri liidziigi bija arii 85. gada saabam, taa ka man liekas, ka princips visiem viens.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Kaada starpiiba, kura gada? Es nezinu par pre-FL 156-ajaam, bet FL ir tieshi taa. Un stipri liidziigi bija arii 85. gada saabam, taa ka man liekas, ka princips visiem viens.



nu tad ej stuuriiti nokauneeties, liidz FL 156 un arii GTV/Spider ir iespeeja paarsleegt klimas rezhiimu:

1) automaatisks. pumpiitis pumpee vislaik un kompis regulee temperatuuru un puushanas virzienus. kondishkas lampinja deg nepaartraukti. un iisi peec starteeshanas iedarbojas arii ventilators. es shaadaa rezhiimaa arii lietoju. iespeejams, ka tas pateeree kaadu puslitru vairaak degviels uz 100km.

2) manualais rezhims, kuraa kondishku iesleedz izsleedz ar podzinju. taatad peec nokluseejuma kondishka nestraadaa, bet to ir jaaiesleedz manuali. kad manuali iesleegta, var lietot arii auto rezhiimu un viss notiks kaa pirmajaa gadiijumaa. bet peec restarta kompresors automaatiski vairs neiesleegsies.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
precizeeju: to pirmo variantu es lietoju, kad braucu ar 156 un GTV. ne 166, ne 155 taadu paarsleegshanas iespeeju nav. nu, lai kaads nesaak pie fuck   Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Oga rakstīja:
Kaada starpiiba, kura gada? Es nezinu par pre-FL 156-ajaam, bet FL ir tieshi taa. Un stipri liidziigi bija arii 85. gada saabam, taa ka man liekas, ka princips visiem viens.



nu tad ej stuuriiti nokauneeties, liidz FL 156 un arii GTV/Spider ir iespeeja paarsleegt klimas rezhiimu:

1) automaatisks. pumpiitis pumpee vislaik un kompis regulee temperatuuru un puushanas virzienus. kondishkas lampinja deg nepaartraukti. un iisi peec starteeshanas iedarbojas arii ventilators. es shaadaa rezhiimaa arii lietoju. iespeejams, ka tas pateeree kaadu puslitru vairaak degviels uz 100km.

2) manualais rezhims, kuraa kondishku iesleedz izsleedz ar podzinju. taatad peec nokluseejuma kondishka nestraadaa, bet to ir jaaiesleedz manuali. kad manuali iesleegta, var lietot arii auto rezhiimu un viss notiks kaa pirmajaa gadiijumaa. bet peec restarta kompresors automaatiski vairs neiesleegsies.


Nu pag pag. Un es par ko? Automaatiski = a/c on. Ja gribas a/c off = manuaalais rezhiims. Viss!


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nu pag pag. Un es par ko? Automaatiski = a/c on. Ja gribas a/c off = manuaalais rezhiims. Viss!


nu taa ir kaa tu saki, bet 156 klimu var iestatiit arii taa, ka kondicionieris katru reizi ir jaaiesleedz manuali, ja gribas lai vinjsh darbojas. nav ne jausmas, kam un kaadeelj tas ir vajadziigs, bet taada iespeeja ir. un ir diez gan kretineejoshi, ja kaads to lietu ir aktivizeejis un tev katru reizi peec starteeshanas ir jaaspiezh kondishkas poga. man taa gadiijaas ar 156 liidz uzzinaaju, ka iespeejams paarslegt uz pilniibaa automaatisko rezhiimu. tagad saproti?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TAGAD sapratu shura Tas ir taapat kaa ar veco selespeedu - kaa saac rotaljaaties manuaali, taa shis arii paariet permanentaa manuaalaa rezhiimaa.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu hvz kas par režīmu, bet man ir tā, ka ja piedarbinot auto kodiška saprot, ka viņu nevajag tad neieslēdzās, ja vajag ieslēdzās. griežot kloķi šurpu turpu kondiškas lampiņa ieslēdzas/izslēdzas (ar aizturi)......kautkā aptuveni tā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
andrey87 rakstīja:
kaut kur te redzeju ka kads teica, ka var to klimu uzstadit (ieprogrammet) taa, ka kondiska iesledzas pati kad vajag-tjipa lai soplju nebutu, varbut kads pateiks var vai ne?!



automaatisko klimas rezhiimu var iesleegt un izsleegt. kaa to dariit, jaaskataas manuali. bija kaut kaa klokjiishi pa labi , pa labi, pa kreisi uz spaidaim aizdedzi ieksha aaraa


kaut kaa pa labi-pa kreisi  naac mala4aga  super to es saprotu, ka kaut kur jaagriez, bet kur tiesi, xvz, manuaalis pa italjanski.. megjinaju tur kaut ko pa bilditem saprast, neko daudz maz saprotamu neatradu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
"skaļums" Tev pa labi-pa kreisi regulējas shura A kondiška ar sniegpārsliņas podziņu slēdzas iekšā un ārā (ja Tev tāda ir)  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database