Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
BMW M1 Latvijā un cits offtopics
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
zuncih rakstīja:
nu nez.. bmw 1 + dupšpiedziņa.. un viss.. no 5.0 dzineja standarta vispar zirgu nav:(



njaa.. es laikam nemaz nemeegjinaashu oponeet shura


ja runā par mūsdienām tad tur zirgu tiešām nav. Ar tādu patēriņu tur būtu jābut reaktivajai lidmašinai. 850 nosmali braucot pa centru ēd 30-35 litri,.!!!!!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un kaads tam visam sakars ar M1?

skaidrs, ka tas 12 cil ieksh 850 ir slikts motors, to nevienam nav jaapieraada. un piekare bmw ir tik pat neizturiigaa kaa, piemeeram, Alfai, jo vinja nav taisiita lai ilgaak tureetos, bet gan lai labaak vadiitos.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nja. 850 laikam ir tikpat labs motors kā Alfai Montreal V8 Very Happy
8sērijas 4litrīgajiem v8 gan neesot ne vainas.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
re kur par to M1 viss rakstiits http://www.bmwpower.lv/viewtopic.php?topic=8377&forum=40&start=180

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
un kaads tam visam sakars ar M1?

skaidrs, ka tas 12 cil ieksh 850 ir slikts motors, to nevienam nav jaapieraada. un piekare bmw ir tik pat neizturiigaa kaa, piemeeram, Alfai, jo vinja nav taisiita lai ilgaak tureetos, bet gan lai labaak vadiitos.


aj es pat neiznu ka panesas te viss par tiem ne m1 lietāmSmile
alfai 166 piekare ir labaaka par bmw 535 vai 7xx !!!! ja panjem uz pacelajiem blakus un apskatas jaua r aci var redzet ka alfai kautkas vismaz ir.. un ja perk original daljas, tad pat ar amnu braukshanu kadu pusgadu  iet:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un bmw salons ir viens liels plastmasas virutlis Smile: ): )

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
BMW M1 vēl šodien nav nekas baigi lēts

Bet izskatās jau labi.[/url]


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cik es zinu ir tas ists M1. Par diskusiju Alfa vs BMW, tad katram razotajam ir savi zelta gadi un savi kritumi. Sini momenta BMW ir vieni no veiksmigakajiem, bet Alfa tada nav. Nevajag sevi manit ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Cik es zinu ir tas ists M1. Par diskusiju Alfa vs BMW, tad katram razotajam ir savi zelta gadi un savi kritumi. Sini momenta BMW ir vieni no veiksmigakajiem, bet Alfa tada nav. Nevajag sevi manit ...


Jā, BMW un Porsche laikam šobrīd ir vienīgie daudzmaz ievērojamie autoražotāji, kas strādā ar peļņu... Porsche pat štuko par VW iegādi c
Tomēr arī Fiatam, kā zināms, šis ir pamatīgas izaugsmes laiks. Tā ka es nebūtu TIK kategorisks. Un Mūsdienu bmw, ja neskaita Z4 un X5, dizainiski vienalga ir mozaika Turklāt tehniski (elektroniski) nestabili. Tā ir aksioma Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nja. Kopš Bengla laikiem BMW ir kļuvis kautkāds ... tizlāks?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nezinu, kas jums nepatik dizaina, bet 5 serija izskatas vienkarsi super (nemiet vera, ka ta ir liela govs, tai pat laika pietiekami sportiska). 3 serija man ari tiri labi patik. X un citi dzipi ir nolemti but negliti un z serija ari ir sviests. Es nepirktu bmw, jo man negribas tik daudz naudas izmest par brendu un tapec, ka vinju vienkarsi ir parak daudz. Bet citadu iemeslu nepirkt bmw es ari neredzu ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Nezinu, kas jums nepatik dizaina, bet 5 serija izskatas vienkarsi super (nemiet vera, ka ta ir liela govs, tai pat laika pietiekami sportiska). 3 serija man ari tiri labi patik. X un citi dzipi ir nolemti but negliti un z serija ari ir sviests. Es nepirktu bmw, jo man negribas tik daudz naudas izmest par brendu un tapec, ka vinju vienkarsi ir parak daudz. Bet citadu iemeslu nepirkt bmw es ari neredzu ...


nu nez nez... kaa nu kuram..Sad es labak jaunu alfu.. neka jaunu bmw..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nesen paziņa nopirka, es viņu jau neatpazīstu uz ielas Very Happy jālīmē uzlīmes, lai atšķirtos, pat Jelgavā  Laughing  mani gan katrs atpazīst pat Rīgā tādas ir tikai 3 mašīnas  Laughing  un meitenes pievērš uzmanību tādam autiņam, saka, ka nav redzēts  Laughing  Razz  un sarkans salons vispār visus zaķus nobur  Rolling Eyes  2reiz nav jāaicina  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Nesen paziņa nopirka, es viņu jau neatpazīstu uz ielas Very Happy jālīmē uzlīmes, lai atšķirtos, pat Jelgavā  Laughing  mani gan katrs atpazīst pat Rīgā tādas ir tikai 3 mašīnas  Laughing  un meitenes pievērš uzmanību tādam autiņam, saka, ka nav redzēts  Laughing  Razz  un sarkans salons vispār visus zaķus nobur  Rolling Eyes  2reiz nav jāaicina  Wink


tā tikai zaķi domā baltijā un krievijā.

anglijā, francija, vai kautkur tur lejā ar tadu bmw varētu tikai pensionārus iespaidot:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tu mani nesaprati Cool  zaķi tā domā par manējo AR !!! paziņas BMW jau neviens neatšķir no citiem BMW Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database