Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Mans pirmais auto- sākuma remonti
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
20?????? es bij kautkur lasījis par 10 un tā arī mainu....

Oficiāli 145 2.0 TS eļļas maiņas intervāls owners manuālī ir 20kkm.





_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja neliek lētos SCT filtrus - varbūt ir ok.

Es gan pieturos pie principa - jo biežāk jo labāk!


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man pagaidaam vairaak kaa par 8kkm neizdodas dabūt... karters pa zemu Very Happy Redzēs kā ar pannu būs.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Yiihaa!  Tikko kā izieta TA ar kartingu! party  Ar vienu mazītiņu 1-punktnieku pie meh. bojājumiem/korozijas (da nu nah - par ko  Confused ). Karoče, onka kaut kur atrada kādu atlupušu stūrīti apakšpusē, bet citādi, ir ok!  Smile  

p.s lai nebūtu galīgs offtopic, pateikšu, ka tūlīņ mainīšu arī eļļu, kas sastādīs ~ 10k km no iepriekšējās maiņas.  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs j.k. 
Labs manuaalis, man kaa nepieredzeejushai auto iipashniecei, kuras draugs par auto arii iipashi nerubii (saveejo ir nolaidis), shamais kaa reiz vajadziigs  c

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
Yiihaa!  Tikko kā izieta TA ar kartingu! party  Ar vienu mazītiņu 1-punktnieku pie meh. bojājumiem/korozijas (da nu nah - par ko  Confused ). Karoče, onka kaut kur atrada kādu atlupušu stūrīti apakšpusē, bet citādi, ir ok!  Smile  


un kā tev šķiet, kādēļ es 145 sev pasūtiju shura


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: j.k. 
Silverguncha rakstīja:
Labs manuaalis, man kaa nepieredzeejushai auto iipashniecei, kuras draugs par auto arii iipashi nerubii (saveejo ir nolaidis), shamais kaa reiz vajadziigs  c


Ja es pareizi sapratu, tad tavai mašīnai ir arī servisa grāmata (bija txt ka eļļa līdz 80000 esot noaminīta). Kaukurtur ir jābūt šādai pat tabulai TAVAI mašīnai. Lasi to  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tieši tā. Katram auto servisa grāmatā jābūt šādai tabulai, kur norādīts kad kas jāmaina.
NB! Manis dotajā tabulā vēl nav veiktas izmaiņas, ka VISIEM TS motoriem jāmaina siksnas un ruļļi ik pa 60kkm.
Šī izmaiņa skar pilnīgi visus 16vTS motorus, neatkarīgi no tā vai tas ražots 1995.gadā vai 2005.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  



_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Motora eļļas maiņas intervāla noteiksanai es ieteiktu ņemt vērā ekspluatācijas apstākļus, piem., ja brauksiet vācijā pa bāni ap 600 km dienā 20 tkm ir varbut o.k., bet ja pa rīgu mīcamies un katru dienu stāvam ap 2h sastrēgumā, kura laikā motors griežas ar min apgr, min eļļas spiedienu, es teiktu ka jāmaina pēc 10 tkm, matemātiku nepiečhakarēsi, 2 h pa bāni ar 150 km/h ir jau 300 km, 2 h sastrēgumā ir ap 40-60 km pilsētā. motora stundas skaitās, bet km  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man jau teica- ja nav kur naudu likt, peerc mashiinu, ja tev galiigi nav kur naudu likt, peerc Alfu  yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Silverguncha rakstīja:
man jau teica- ja nav kur naudu likt, peerc mashiinu, ja tev galiigi nav kur naudu likt, peerc Alfu  yo


 tik starp mashiinu un alfu ir taa atshkjiriiba, ka alfaa nauda tiek likta ar prieku  love  Razz  yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
īvele super
Šeit laikam vietā būtu vecais stāsts par to, ka vairumam alfistu tā nebūt nav pirmā mašīna. Un vairums no viņiem, pēc Alfas iegādes, kļūst tikai smaidīgāki un priecīgāki, nevis krit panikā un depresijā. Tā ka nepļāpā, saskrūvē to savu skaistuli un priecājies par to! naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pārdodot 156 es nozvērējos ņemt toyotu

te nu bija shura


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Supru var nemt, kadu no leksusiem  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database