Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
ne paaraak gudrs jautaajums par ESP
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs ne paaraak gudrs jautaajums par ESP 
taatad to ka manai alfai ir ASR tas ir skaidrs... jo ir podzinja ar ko vinju var atsleegt...  Laughing
bet jautaajums vai kaadai 156 alfai vispaar naak ESP un vai manai 156SW 2.4JTD 20V vinja ir?
jo ar roceni uz grants gandriiz neiespeejami apmest rinkjii.. (varbuut tas ir taapeec ka aizmuguree neatkariigaa piekare un autinjs ir paaraak stabils  Twisted Evil )


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Visiem FL distinctive (pielauju, ka 1. saimnieks 2.4 20v nebuus njeemis progression komplektaacijaa) ir neatsleedzams ESP hmm Liidz ar to nekaada "kraameeshana" nesanaak...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu tad skaidrs.. Very Happy zirgu pilna pakalja bet kad gribeeju eleganti iemest vienaa asaa liikumaa smukaa skjeeree gandriiz taisni kokos aizgaaju.. Very Happy  za to ziemaa buus patiikami braukt.. Smile
p.s. gaazhsanai laikam jaanopeerk kaut kas primitiivaaks...  Twisted Evil


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Visiem FL distinctive (pielauju, ka 1. saimnieks 2.4 20v nebuus njeemis progression komplektaacijaa) ir neatsleedzams ESP hmm Liidz ar to nekaada "kraameeshana" nesanaak...


tad veel jautaajums kas ir galvenaas atskjiriibas distinctive un progression komplektaacijaa..?


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nutur... Kaada starpiiba? Smile Progression ir slikti. Ja vieniigi kaads to progression ir "piekomplekteejis" peec pilnas programmas.
Savukaart ESP Alfas gadiijumaa, es teiktu, driizaak paliidz liikumaa NEiet taisni. Nezinu, ko tu tur esi dariijis, varbuut meeginaajis apchakareet fiziku Smile
PS:priekshpiedzinjas auto ir globaala tendence liikumaa braukt taisni. To sauc par understeer jeb nepietiekamo pagriezhamiibu.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es jau ar roceni metu iekshaa... gribeeju skjeersaam ieiet.. a vinjs man no saansliides izvilka aaraa   Wink


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krxzi rakstīja:
es jau ar roceni metu iekshaa... gribeeju skjeersaam ieiet.. a vinjs man no saansliides izvilka aaraa   Wink



dziivnieks!  nono

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:

dziivnieks!  nono

laikam taisniiba tev ..   Laughing   kad nedomaaju par sex tad domaaju par rally... Very Happy
buus laikam jaaiepeerk kaads vecs audi quatro ko lauzt..  Laughing


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mhm. Alfa nav ar ruchnjiku metamais auto.
Principaa ruchniku, tapat kaa aatrumklokji vajag piesleegt pie elektriibas. Lai graabstaas tikai tad, kad citaadi nevar. Roceni izmantojam tikai ljoti asos "apexos", kur aatrums ir zem vai ap 50kmh, ne vairaak. Paareejos - scandinavian flick vai arii preciizi pa trajektoriju, vajadziibas gadiijumaa "pieturot" ar bremzi (kreisaa kaaja). Bet tas jau cits staasts offtopic


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: ne paaraak gudrs jautaajums par ESP 
krxzi rakstīja:
taatad to ka manai alfai ir ASR tas ir skaidrs... jo ir podzinja ar ko vinju var atsleegt...  Laughing
bet jautaajums vai kaadai 156 alfai vispaar naak ESP un vai manai 156SW 2.4JTD 20V vinja ir?
jo ar roceni uz grants gandriiz neiespeejami apmest rinkjii.. (varbuut tas ir taapeec ka aizmuguree neatkariigaa piekare un autinjs ir paaraak stabils  Twisted Evil )


evv.. apga.. akutkur netaa lasiju par shito..
fakts ljoti vienkarsh.. kad gribi raljot uztaisi aizmugurejos ABS dačikus atsledzamus, vai pirms raljoshanas norauj savienojumu:))
un varesi mest arii uz 150 pa granteni skjersaam..
es tik neatceros kur tas bija rakstits..Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nopirkt vaz power buus leetaak kaa taisiit gemoroju ar ABS alfai.. Very Happy


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krxzi rakstīja:
nopirkt vaz power buus leetaak kaa taisiit gemoroju ar ABS alfai.. Very Happy


aj beidz ieviest sledziti salonaa 60 santimi
atvilkt kabeliti lidz sledzitim no aktra abs dachika.. nu 1 ls..Smile
nu ja grib pa kruto var ar relaju to panaakt, tad vienu vadinju lidz sledzitim..
nu max 3 ls:)))

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un pasham pi... ar tiem vadiem sleedzhiem un vadu dabuushanu salonaa utt utt utt.. laiks ir nauda.. Very Happy
un ja veel kaut kas saiet deelii ar ABS tad vispaar laimiigu jauno gadu.. Very Happy es pietiekoshi jau esmu nopisies ar savu ex golfu un vinja muuziku neoniem visaadiem lcd signalizaacijaam utt apnicis jau elektrikjoties... un alfa buutu peedeejaa mashiina kurai es kjertos klaat pie elektriibas..


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krxzi rakstīja:
un pasham pi... ar tiem vadiem sleedzhiem un vadu dabuushanu salonaa utt utt utt.. laiks ir nauda.. Very Happy
un ja veel kaut kas saiet deelii ar ABS tad vispaar laimiigu jauno gadu.. Very Happy es pietiekoshi jau esmu nopisies ar savu ex golfu un vinja muuziku neoniem visaadiem lcd signalizaacijaam utt apnicis jau elektrikjoties... un alfa buutu peedeejaa mashiina kurai es kjertos klaat pie elektriibas..


golf tjuneris:)
par golfiem shaj forumaa daudz var dzirdeet..
bet taisniiba ir tu nopirki alfu..

ti nje golf kupil.Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a kā tur ar drošinātājiem? nevar kādu izraut arā?  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database