Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Diesel powaa :)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Eu, dīzeļmeņi, cik 2.4 JTD maksā siksnas un ruļļu maiņa?
Paldies Wink


man ar sitas interese Exclamation  Exclamation
man piemajas servisa dzeks baigi gudri stastija ka motors jacelot ara
kka negribas tam ticet  Rolling Eyes

Oga rakstīja:
Jaa jaa. Esi meeginaajis "kaadam nogruust" Alfu? Laughing

vel ne bet kkad jau tas bridis vienalga pienaks neskatoties uz to ir vai nav cips  Crying or Very sad


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Marsian rakstīja:

man piemajas servisa dzeks baigi gudri stastija ka motors jacelot ara
kka negribas tam ticet  Rolling Eyes


Jā, jā  Exclamation  
Tur ir divi varinati: vainu nemāk, vai arī nekad nav darījuši un negrib pi^&*^$, lai iemācītos.

Man bija ar 33 tas pats, kad bija jāmaina galvaas blīve. Ne tur ārā jaāceļ nekā. Mierīgi varot galvu noņemt tikai esot jāmāk.  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jā un kādu eļļiņu savos dīzekļos lejat? Turbo droši vien paģēr tikai tīru sintētiku? Confused


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
jā un kādu eļļiņu savos dīzekļos lejat? Turbo droši vien paģēr tikai tīru sintētiku? Confused


ta nu gan nav taisniba. Ar tam sintetikam vispar manuprat vajadzetu but ļoti uzmanigiem, itsevišķi turbo dizeļju motoriem. Tomēr spiediens un attiecīgi slodzes atsevišķiem mezgliem lilākas nekā bendzīnikiem. Pluz vēl pabraukti dīzeļdzinēji labprāt arī kaut kur tecina mazliet eļjinju, kas pie sintētikas būs vēl straujāk.

Pussintētika, kas paredzēta turbodizeljiem bus tieshi laikā.

Bet lai nesataisitu sudus, lasi manuali, vai skaties uz oriģinālām uzlīmēm zem motora pārsega.


Atceros, ka kaut kur biju uzgājis draudzīgās Valvoline eļļu pasaules e-katalogu, kur katram modelitim un motoram skaisti viss bija paradits, tagad nevaru atruma atrast Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pa, chalj, nepljaapaa! paluur labaak Selenia katalogaa, kas nu tur pienaakas, un dodas uz Arfilu peec vieniigaas razhotaaja ieteiktaas eljas, blekja kanninjas itkaa dodot liidzi pieminjai Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Esmu gājis pareizā virzienā lejot Valvo 10w60.
Pēc Selenijas kataloga arī Racings 10w60 paredzēts. Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
pa, chalj, nepljaapaa! paluur labaak Selenia katalogaa, kas nu tur pienaakas, un dodas uz Arfilu peec vieniigaas razhotaaja ieteiktaas eljas, blekja kanninjas itkaa dodot liidzi pieminjai Wink


Pa, chal, pats! Razz
Taas blekja kanninjas nevis dod liidzi, bet klienti PRASA lai dod. Sajuuti atshkiriibu Smile
PS: sha jau nebuus kanninju vairs. Selenia tiks lieta mucaam vien Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Eu, dīzeļmeņi, cik 2.4 JTD maksā siksnas un ruļļu maiņa?
Paldies Wink

vakar tika veikta siksnas maina(taja pasa piemajas servisa) ar visiem pribambasiem kas tadas reizes jamaina
sini gadijuma palaujoties uz to ka servisa zinaja kas jamaina
plus gultnis ar stupicu un kopa nacas skirties no 252Ls
un nemaz motoru nebij jacel ara  Mr. Green


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Eu, dīzeļmeņi, cik 2.4 JTD maksā siksnas un ruļļu maiņa?
Paldies Wink


Man Arfilā sarēķināja ap 180.

Teica, ka šobrīd vēl tas nedraudot, kādus 10 000 vēl varot mierīgi braukt - esot zināms, kad mainīta, tikai pirms cik km neatceros. Ceru, ka viņi par saviem vārdiem atbild Very Happy

Kamēr auto auksts mazliet čīkst viens no tiem ruļļiem, kad uzsilst vairs nečīkst.

Vispār tas dīzelis IR skaļš - bet tikai no ārpuses. Skaņas izolācija salonā ir +/- ok - motoru var dzirdēt tikai ja iespiež un no 3-4rpm.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Kamēr auto auksts mazliet čīkst viens no tiem ruļļiem, kad uzsilst vairs nečīkst.


es pienjemu, ka runa ir par gjeneratorsiksnu nevis zobeni Mr. Green chiikst siksna, ks izsliid deelj sudiiga spriegojuma, kursh Alfai reguleejas utomatiski ar spriegotajrulli. abiem GTV shis joks ir bijis. sarkanajm vienu riitu nepaspeeja uzsilt, siksna izshkjiida pa motortelpu, knapi tiku liidz Arfilai. savukaart melnjam Autoit naakampirmdien jau tresho reizi kjersies pie shii defekta noveershanas Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vo forši - brauc, lej eļļu, maini spriegotāju and siksnu, atkal brauc, lej eļļu, maini spriegot... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Auksts motors sācis dūmot - tādi balti dūmi un daudz, arī tukšgaitā. Kad uzsilst - viss ok.

2.4 JTD dīzeļmotors, noripojis 230 000km

Kas tur varētu būt - man domas nesās uz turbīnas pārbaudi... vai varbūt nelikties ne zinis un gaidīt, kas notiks tālāk...


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Auksts motors sācis dūmot - tādi balti dūmi un daudz, arī tukšgaitā. Kad uzsilst - viss ok.

2.4 JTD dīzeļmotors, noripojis 230 000km

Kas tur varētu būt - man domas nesās uz turbīnas pārbaudi... vai varbūt nelikties ne zinis un gaidīt, kas notiks tālāk...


Drīz dzeses šķidrums salīs motoreļļā, vot būs pa skaisto super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
smic rakstīja:
Kamēr auto auksts mazliet čīkst viens no tiem ruļļiem, kad uzsilst vairs nečīkst.


es pienjemu, ka runa ir par gjeneratorsiksnu nevis zobeni Mr. Green chiikst siksna, ks izsliid deelj sudiiga spriegojuma, kursh Alfai reguleejas utomatiski ar spriegotajrulli. abiem GTV shis joks ir bijis. sarkanajm vienu riitu nepaspeeja uzsilt, siksna izshkjiida pa motortelpu, knapi tiku liidz Arfilai. savukaart melnjam Autoit naakampirmdien jau tresho reizi kjersies pie shii defekta noveershanas Wink


Diez ar to spriegotājrulli AR tā ir diagnoze vai atsevišķi gadījumi, ko? Kāpēc nespriego , ja Arfilā uzliksts jauns Shocked Viņš kaut kā tiek eļļots vai? Question


Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Auksts motors sācis dūmot - tādi balti dūmi un daudz, arī tukšgaitā. Kad uzsilst - viss ok.

2.4 JTD dīzeļmotors, noripojis 230 000km

Kas tur varētu būt - man domas nesās uz turbīnas pārbaudi... vai varbūt nelikties ne zinis un gaidīt, kas notiks tālāk...



visticamaak, ka kaukaads kondensaats tvaiko kamer auksts. bet parbaudi tosola liimeni katram gadiijumam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database