Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Nolausta svece
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
vilsons rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Tad labi.
A skrūvēji ar pirkstiem aiz keramikas un tā padla nolūza?
Tā, ja?



Nē,skrūvēju ar svečatslēgu un nolūza viņa tajā vietā kur svecei beidzas vītne. Sad


Novērpās metāla kakliņš?
Bļeģ (TM) Oga



Tieši tā.novērpās metāla kakliņš. Sad


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, mēģini ar to šķidro metālu, tikai skrūvei jābūt dikti ciešai, lai tas šķidrais bleķis nesatek licinderā...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vismaz tie šķidrie bleķi, ko es esmu lietojis ir tikai nedaudz mīkstāki par plastalīnu.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Nu, mēģini ar to šķidro metālu, tikai skrūvei jābūt dikti ciešai, lai tas šķidrais bleķis nesatek licinderā...



Nu tas būs pirmais variants ko darīs.paņem;su rīt uz darbu līdzi vienu veco sveci,nozāģēšu tai to vītni no,piemeklēšu attiecīgu skrūvi un izmēģināšu tā teikt laboratoriskos apstākļos uz izturību.tik vēl tāds jautājums kur tos šķidro mettālu cvar iepirkt??????????????????/ Sad


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet nu kruta...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hmm... esmu pērcis Ķekavas benzīntankā. Nez vai Rīgā benzīntankā būs, bet kādos celtniecības veikalos toč būtu jābūt.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Liekam ta cilindra virzuli uz lejo...   njemam 3 vai 4 kantaino "napiljniku" bez roktura - iesitam ar amura sitienu to tas sveces "muftas" iekshaa...  un meginam ar gaazes atslegu to napiljniku izskruvet kopaa ar to muftu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. - a kas ir "šķidrais metāls"?

tipa epīši, kas metālam paredzēti vai kas cits?


ir lietots bisona produkts. labs, rekomendēju, dabonams krauta, centrex utml. sveci skrūvēt arā ieteiktu pēc 24h no ielīmēšanas brīža. jācer, ka cilindrā točna nekas nav iebiris mļe.....


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ĪSTIEM VĪRIEM šādiem gadijumiem garāžā ir specifisks durklis - 3 vai 4 šķautņu ļoti "slaidas" pramīdas formas instruments, kuru var ar āmuru iedzīt nolauztajā čaulā un tad skrūvēt. Tas ir vienīgais puslīdz drošais veids kā nepiedirst cilindru ar metāla skaidām.
maniem mehiem ir kreisie urbji, bet mēs remontējam iekārtas. Tur skaidas varam nosūkt vai nopūst. Ja kādi sūdi sakritīs cilindrā, rezultāts būs ļoti nepatīkams un dārgs  Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
j.k. - a kas ir "šķidrais metāls"?

tipa epīši, kas metālam paredzēti vai kas cits?


ir lietots bisona produkts. labs, rekomendēju, dabonams krauta, centrex utml. sveci skrūvēt arā ieteiktu pēc 24h no ielīmēšanas brīža. jācer, ka cilindrā točna nekas nav iebiris mļe.....

Jā nu šitāds. Vinjam parasti rakstiits laikam "liquid metal" vai "metal epoxy" kautkas tāds..


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man mociitim bij liidziigi!

Panneemu lielo triistuura viili(parlauzu uz puseem) viegli ar amura palidziibu iesitu ieksh sveces un 10secundees  ar plakstangam izskruveju sveces skruuvi.

Tikai problema bij taa ka shis tas bij sabiris cilindraa. Risinajums: 1) Panemu puteklusuuceju 2) ar peleko izolacijas lentu pietaisiju klaat shlauku kura izlien cauri sveces caurumam un izsuucu visu no cilindra(peectam puteklusuceja filtraa par to visu parliecinajos)

Braucu jau otro gadu , nekadas probleemas Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
MartinsT rakstīja:
j.k. - a kas ir "šķidrais metāls"?

tipa epīši, kas metālam paredzēti vai kas cits?


ir lietots bisona produkts. labs, rekomendēju, dabonams krauta, centrex utml. sveci skrūvēt arā ieteiktu pēc 24h no ielīmēšanas brīža. jācer, ka cilindrā točna nekas nav iebiris mļe.....

Jā nu šitāds. Vinjam parasti rakstiits laikam "liquid metal" vai "metal epoxy" kautkas tāds..


ŠITAIS IR BAIGI LABS!

vislabākā līme, ar kādu esmu sastapies! Perfekti tiek galā ar nolauztiem lampu stirpinājumiem, alumīnija spoguļu ķegām, etc!

Kļei - Zverj!


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tā.Viss ir labs,kas labi beidzas.
Karoč dabuju ārā es to nolausto sveces vītni.Šodien darbā izstāstiju servisa mehiem un šie uzreiz pateica,ka ar šķidro metālu labāk nemēģināt,bet iedeva man tādus speciālus rīkus,par ko jau vakar palaidniex ieminējās,tādus konusveida stienīšus ar tādu kā savērpumu,kas veido kreiso vītni un tat tajā nolaustajā sveces daļā iestūķēju mazu papīra propķīti,lai ja ar kas ir tad,lai nekrīt cauri un ta spiedu ar samērā lielu spēku to stienītitajā sveces coksī un skrūvēju ārā.Uniznāca kā pa sviestu.Un kā par brīnumu Leinodā ar bij attiecīgā svece ko nopirk un ieskrūvēt vietā.Svece ar Autolistes atlaidi izmaksāja ls14.Hūūūūū.Cerēsim,ka viss i OK


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Nu tā.Viss ir labs,kas labi beidzas.
Karoč dabuju ārā es to nolausto sveces vītni.Šodien darbā izstāstiju servisa mehiem un šie uzreiz pateica,ka ar šķidro metālu labāk nemēģināt,bet iedeva man tādus speciālus rīkus,par ko jau vakar palaidniex ieminējās,tādus konusveida stienīšus ar tādu kā savērpumu,kas veido kreiso vītni un tat tajā nolaustajā sveces daļā iestūķēju mazu papīra propķīti,lai ja ar kas ir tad,lai nekrīt cauri un ta spiedu ar samērā lielu spēku to stienītitajā sveces coksī un skrūvēju ārā.Uniznāca kā pa sviestu.Un kā par brīnumu Leinodā ar bij attiecīgā svece ko nopirk un ieskrūvēt vietā.Svece ar Autolistes atlaidi izmaksāja ls14.Hūūūūū.Cerēsim,ka viss i OK

yo
Domā vēl mēģināt kautko sūknēt ārā no cilindra vai jau piedarbināji?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Smile
laikam tomēr kaut ko esmu iemācījies par paša piedāvātiem tūļiem...  Rolling Eyes


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database