Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
ziema
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es domāju, ka būtiski ir braukt ar puslīdz jaunām riepām. Turklāt es nespēju saprast - kuras ir mūkstas, kuras cietas, un kuras ir švammes.

Kas ir Pirelli Wintersport? Mīkstas? Cietas?

Debica Frigo 2... Švammes?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
Oga rakstīja:

Tātad no savas puses secinu - mīkstās riepas var bāzt dibenā vai montēt uz 13" riteņiem lauku onkuļa golfam Twisted Evil

Ja gadīsies brīnums, un piedzīvosim īstu ziemu (kādas pēdējās bija 90-tajos gados), tad vēl redzēsim, kurš ko dibenā varēs bāzt...  shura Bez tam, nedaudz tālāk no salīdzinoši tīrītajiem lielpilsētu ceļiem un šosejām, reizēm ir patiesā d....ā, kur ar kaut kādām R-Eiropas ubertestu ziemas plikatām neko droša braukšana nebūs, ja vien ekstrēmists vai rallists nav tavs otrais vārds.   ihaaaaa

Ir braukāts pa ģerevņām un problēmas nav redzētas. Galvenais prātīgi, ja?  Wink
Vēl neaizmirstam gradusņikā skatīties, sevišķi kam gadās kāds garāks gabals braucams... Reiz vakarā sanāca braukt uz Rīgu un dafiga mašīnu mētājās grāvjos, jo visiem likās ka ceļš ir vienkārši slapjšs... a ņifiga...  Razz



Pēdējoreiz rediģējis ega Wed Oct 24, 2007 3:21 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Es domāju, ka būtiski ir braukt ar puslīdz jaunām riepām. Turklāt es nespēju saprast - kuras ir mūkstas, kuras cietas, un kuras ir švammes.

Kas ir Pirelli Wintersport? Mīkstas? Cietas?

Debica Frigo 2... Švammes?


Wintersportam ir vairākas modifikācijas, manuprāt. No Debicas es personīgi censtos izvairīties, lai gan labākas par masterenēm tās būs noteikti Smile
PS: lētajām noname riepām kā likums ir smieklīgi zemi ātruma indexi ziemai...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es ar Debica riepām nobraucu visu pērno ziemu. Tās ir ļoti labas ziemas riepas. Ja es sev tuviem cilvēkiem nekad neietekšu pirkt Alfa Romeo (lai gan man pašam pieder pārītis), tad ar Debica Frigo 2 man ir pilnīgi pretējs viedoklis - hailī RECOMENDED


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar tādiem pašiem panākumiem varu rekomendēt master naac Principā tādas pašas kā piem. Conti WinterContact, tikai lētākas. Melnas - ir, apaļas - arī, M+S rakstīts virsū - ir. Nekad neesmu nekur "iesēdies" vai ne tur aizslīdējis. Nu tad nafig maksāt vairāk (tm)? c


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Ar tādiem pašiem panākumiem varu rekomendēt master naac Principā tādas pašas kā piem. Conti WinterContact, tikai lētākas. Melnas - ir, apaļas - arī, M+S rakstīts virsū - ir. Nekad neesmu nekur "iesēdies" vai ne tur aizslīdējis. Nu tad nafig maksāt vairāk (tm)? c



nevajag paarspiileet, ja grudaks par sava eskimo, ko uz sitiena uzmetu pirms braukshanas uz itaaliju pagaajshziem, neko sliktu nevar teikt. gan uz 200 pa baani, gan sniega, leduu viss diez gan labi. nav skalja, nesmird, neljodzaas.

nu un manu viedokli par riepu krutumu visi jau zin:

vasaraa- vajag vislabaakaas un visdaargaakas riepas, jo tikai vasara tiek maukts pa viaduktiem uz sakjeres robezhas, vilkts pa baani ar priboriem ruchkaa. galu galaa kaada trase arii patraapas..

ziemaa- pilniigi pietiek ar videejaam un budzheta riepaam, galvenais lai nav galiigi sakaltushas vai lisas. jo ziemaa braukshana ir leenaaka un uzmaniigaaka. vismaz es nemeegjinu uzstaadiit rekordus kangaru dopaa, braucu praatiigi. taapeec shoziem turpinaashu braukt ar peernajaam sava eskimo, kaut kas liidziigs debica naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Ar tādiem pašiem panākumiem varu rekomendēt master naac Principā tādas pašas kā piem. Conti WinterContact, tikai lētākas. Melnas - ir, apaļas - arī, M+S rakstīts virsū - ir. Nekad neesmu nekur "iesēdies" vai ne tur aizslīdējis. Nu tad nafig maksāt vairāk (tm)? c


Sabazarē ar PZ un izbrauc ar tām riepām. Pa dajebkurieni - slapju, aizputinātu, sasalušu, sausu...

+ vēl viņas ir KLUSAS.

Tie wintersporti (arī gadu braukti) kas tagad ir gaudo kā beigti gultņi.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es arī protams nesaku, ka tās poļu ir  da best ziemenes eva. Ir tur mīnusi protams - ja viņas uz sausa asfalta izslīd, tad saķere ir zem katras kritikas. Bet tā - citos apstākļos ir ok.... Tur ir k-kāds vecs GY protektors, pats fabrīķis ar pieder tiem pašiem GY, gumija mīksta... k-kā tā.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nē nē nu skaidrs, protams. GY, Michelin, Nokian, Continental, Pirelli utt. pērk tikai idioti, kas nezin kur naudu likt naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
demagogs


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kurš jau nu būtu runājis! grudaks


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaidām mana pieredze ir tikai ar Pirelli SnowSport 210 (kalpoja 4 sezonas) un Dunlop Graspic DS2 (kalpo tagad otro sezonu)...
Pirelli bija skaļākas, bet bija lielāka stabilitātes sajūta.
Tagadējām lameles ir bišku smalkākas un gumija mīgstāka, kā rezultātā švammīgums ir jūtams. Bet, iepūtu bišku vairāk gaisu un švammīgums ir tikai uz lameļu rēķina, kad jūt, ka tās lameles sašķiebjas līkumos.
Un ir viens "bonuss"- tuvojoties saķeres robežai, skaļi sāk kaukt, tā ka var zināt, ka jādomā kā neiekulties apmalē vai krūmos. Bet sajūta, kad tās lameles sašķiebjas ir gluži netīkama. Jāpierod, ka brīdī, kad mašīna "izslīd" par kādu centimetru, tā nevis izslīd, bet saļogās riepas. Pirmajā dienā pēc vasaras riepu nomaiņas sajūta bija pavisam riebīga.
Pirelli kauciens bija bišku klusāks, laikam jau cietākās gumijas dēļ, vai varbūt vispārējā to riepu trokšņa fona dēļ tikai tā likās.

Tos dūņu lopus man nācās izvēlēties piespiedu kārtā, jo vecās riepas apskatē izbrāķēja, bet 195/55/R15 uz sitiena varēju dabūt tikai tās...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ūja! Vai tad Sava/Debica bija izbeigušās noliktavās? shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gislaved softfrost2, tipa tikpat švamīga riepa kā Graspic uz asfalta ir baigā kaka. tikko uzbrauc uz ledus, sniega utml. toties ir baigi labi! nav jau brīnums, ja testos šīs abas un Conti wintcont3 ir līderpozīcijās. bet piekrītu, ka Rīgas apstākļiem labāk izvēlēties kādu kompromisu......ja nedzīvošu dziļi laukos nākamās ņemšu kādas ar mazāklamelēm....

ps. savirze šodien noregulēta, jāliek ziemenes virsū, a to pašlaik ar smiltenes atliekām braucu  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Ūja! Vai tad Sava/Debica bija izbeigušās noliktavās? shura


Tas bija šā (2007) gada janvāra beigās...
Un pa noliktavām braukāt man tad nekārojās.
Un internetā tik vien zināju apskatīties, kā adac testus (kur Graspic nav apskatīts).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database