Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
ziema
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nē nu es jau nepārmetu. Gribēju tikai saprast. Un cilvēks, kas drink ar draugiem noformē uz uzņēmumu, izskatās pēc profesionāla kapeikas fuck
  nefiga. Esmu pieredzejis amatieris.  Jo sirdsapziinja negulj tik speecigi...  bet  shad-tad...   1-2 reiz menesi...   Laughing   bet par to PVN topikaa labak.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vēl par to mētāšanu risēs. Pabraucu ar čoma x5. Jauno, visjaunāko.
Tur ir visas iespējamās vdc un aktīvās piekares.  shifty Čals gan bišķi nošikojis - platās arkas, 21" ratuki, platums virs 350. Nu īsts bandits  shura
BET  Exclamation Uz siguldas šosejas dziļvagām tas auto rāvās nost no taisnes.  shifty  Nepārtraukti  Mad

Tad nu es ar nolēmu ziemā nešikot, bet pāriet no mizām uz baloniem  45

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nepareiza mašīna. Passatu tev vajadzēja pirkt. Vai Skoda Octavia Scout piemēram naac Tie jau oriģināli nāk ar "baloniem". Pa lēto. Un risēs nemētā.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Oga rakstīja:
159 tak ir VDC. Pie labākās gribas nekādi virpuļi nesanāk, kamēr nepatur liktenīgo podziņu...


Nu beidz. Kad sāk griezties, tad sen jau ir par vēlu...  Mad

VDC sāk reaģēt 0,2 sec pēc problēmas sākuma, šoferis - 5 sec pirms...  Rolling Eyes


Kam tu to stāsti? shura Man nezkādēļ nekad nekas nav sācis griezties. Kur nu vēl tikai tādēļ, ka riteņu diametrs par lielu c


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Arī beidzot uzliku ziemenes. uzreiz liekas ka visi gultņi gaudo shura Vakar braucot mājās bija 0 grādi un vietām ceļš slidens

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
Oga rakstīja:
159 tak ir VDC. Pie labākās gribas nekādi virpuļi nesanāk, kamēr nepatur liktenīgo podziņu...


Nu beidz. Kad sāk griezties, tad sen jau ir par vēlu...  Mad

VDC sāk reaģēt 0,2 sec pēc problēmas sākuma, šoferis - 5 sec pirms...  Rolling Eyes


Kam tu to stāsti? shura Man nezkādēļ nekad nekas nav sācis griezties. Kur nu vēl tikai tādēļ, ka riteņu diametrs par lielu c


Man arī nē  shura , pat ziemās braucot ar moskviču un paplikām vasaras riepām  c . Sieva ar iepriekšējo spaini (147) gan attapās šķērsām ceļam  shifty

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu ar to jau bija arī jāsāk, ka sieva. Bet ir viens BET, sieva arī ar baloniem nepamanīs tās 5 sekundes ne pirms, ne pēc, jo defaultā sievietēm ir ieprogrammēts ikdienas apstākļos pārvietoties, nevis nepārtraukti uzmanīt ceļu, jo moška varēs kaut kur paslidot vai nu tīši vai netīši. Un jo jūtamāk mašīna uzvedas, jo mazāk % ka kaut kas notiks (vadītājs nesačko), savukārt "drošajās", jeb stabilajās mašīnās parasti notiek lielākās problēmas, izņemot 2 pirkstu \m/ pakas  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es nesaprotu kādēļ mīkstās riepas tiek noliktas?!  hmm Es pats esmu braukājis ar VW Golf II GTI pa ziemas tīru ledu daudzcīņas trasē ar pusprofesionālajām sacīkšu riepām - bez šipiem. Bauda braukt. Pirmkārt - mīkstāka riepa zemās un vidēji zemās temperatūrās labāk turas pie ceļa un arī ļoti liela brīnuma kārtā uz tīra ledus, jo viņas ir mīkstas un pielīp pie ledus ar ko neļauj riepai izslīdēt (ja tā nebūtu, tad pa ziemu mēs droši varētu vizināties ar vasaras riepām, kuru sastāvs ir cietāks), klusas, ļoti klusas. Es nobraucu 2 sezonas ar šipiem uz 156 un bija pilnīgs diskomforts - troksnis un vibrācija salonā, uz 110 - 130 km/h pa sausu asfaltu pakaļa grib apsteigt priekšu. Ja dzīvo laukos - lūdzu, ar šipiem, jo tur ceļi netiek kaisīti un no rīta ir grūti izbraukt no sētas, bet Rīgā un citās pilsētās, common. Ar šipiem bremzēšanas ceļš garāks, jo šipi slīd. Sākumā viņi ir jauni, forši, bet vēlāk tāpat ir tendence mukt prom. Un ar šiem šipiem jau paši graužam ceļu ,kā NIKSONS teica, pa kuru pēc tam braucam ar 18" un brīnamies, ka ir tizla braukšana. Rīgā man ir gadījušās 2 dienas kad ir bijis pilnīgs ledus lauks, bet tās ir pāris dienas no tiem apm. 4 mēnešiem kad lietojam ziemas riepas. Pa šļuru ir labāk bez šipiem, jo pati šļura slīd, kura tiek izspiesta ārā starp protektoru, bet papildus jau slīd arī paši šipi. Un cietāka riepa nenozīmē labāku saķeri, tā nozīmē ilgāku mūžu, bet ne tik labu saķeri kā mīkstā sastāva riepai bez šipiem. nesaku, ka tagad jāliek kaut kādas uber krutās sacīkšu riepas, kuru cena uz 13" ir Ls 80 gab. Tikai saku, ka šipi nenozīmē saķeri - šipi nozīmē - sausu, bez ledus asfaltu redzam 2 dienas.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Neviens jau neapstrīd, ka mīskta riepa būs labāka uz ledus un tādā garā. Bet, par cik uz ledus un citiem sūdiem nākas turēties varbūt 2x gadā, tad tādēļ paciest filca zābaciņu sajūtu, ikarusa vadāmību, kukuruzņika troksni, smaku virs 140kmh un pastiprinātu dilšanu uz asfalta man personīgi neliekas saprātīgi. Tādēļ, ja ziemas riepa ir 4. vietā ledus testā uzreiz aiz "brandīgajām" švammēm, izskatās smuki, iet klusi, gandrīz neietekmē vadāmību, un vēl 17" izmērā maksā lētāk kā 16" švammes piem. Niksonam, tad nu atvainojiet Smile Vairāk par uzvedību uz ezera mani uztrauc uzvedība pie 210kmh uz autobāņa piip
PS: 1,5 ziemas norullēju ar 166, kas bija apautas jau 2 ziemas brauktās masterenēs. Cietās kā krams. Paredzētās šipošanai, bet nešipotas. Nedila nemaz shura Baigi dūca un uz asfalta peldēja. Pie ledus neturējās. 166 nebija aprīkota ar VDC. Un nekas. Dzīvs. Vienīgā bīstamā vieta bija uz plika ledus pa Ērgļu ceļu trāpīt no K3! uz pārbrauktuves, starp stabiņiem. Pie kam aizmugurējais labais ritenis bija "dokatka". Ja nu tajos apstākļos ar to apriepojumu to govi varēja bez īpašas spriedzes krāmēt, tad nu domāju, ka GTA ar tiem Vredesteiniem neko sliktāks nebūs arī bargos ziemas apstākļos naac
Tātad no savas puses secinu - mīkstās riepas var bāzt dibenā vai montēt uz 13" riteņiem lauku onkuļa golfam Twisted Evil


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, skaidrs, tad nedaudz jāpabraukā ar mīkstajām riepām, lai saprastu to starpību. Un mīkstā riepa nemaz tik traki nedilst kā liekas, tāpat es domāju, ka ar ziemas riepām nebrauc vairāk kā par 3 sezonām.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
agha, miikstaas un naglas suukaa! ja jaabrauc paarsvaraa pa pilseetu un galvenajaam shosejaam. pa citiem marshrutiem vajag citas riepas, viss ir relatiivs.

galu gala veel pirms 10 gadiem 50% vadiitaaju vaaleeja ziemaa ar taam pashaam lisajaam vasareneem un viss bij kedaa.

divziem apakalj man ar gadiijaas, ka nedeelju februara viduu vajadzeeja pabraukaat ar vasaras riepaam, jo deelj nedeeljas pirkt ziemas riepu komplektu negribeejaas, bet braukt gribeejaas. braucu bez beedu gan pa sniegu, gan pa ledu. uzmaniigi, protams Wink

taa ka nepaarspiileesim to ziemas riepu noziimi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Neviens jau neapstrīd, ka mīskta riepa būs labāka uz ledus un tādā garā. Bet, par cik uz ledus un citiem sūdiem nākas turēties varbūt 2x gadā, tad tādēļ paciest filca zābaciņu sajūtu, ikarusa vadāmību, kukuruzņika troksni


Es tieši saku, ka mīkstā riepa labāk turās uz ledus nekā cietā un kukuržņus un visas pārējās Ikarusa fīčas var baudīt ar šipotām cietām riepām.  shura  piip

Var jau labi ielūkoties reklāmās kur tiek reklamētas riepas ar radzēm - tur ir sniegs līdz kulei un tādā garā, tikai pie mums Latvijā tas īpaši nav aktuāli. Mums pārsvarā ir šļura vai slapjš asfalts no slapjā sniega, kas kūst +2 grādos pēc Celsija skalas. Un tur jau tai mīkstajai riepai nav nekāds baigais nodilums.  Wink


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hindo: naglas miikstai riepai piedod zinaamu cietiibu, tomeer oga, manupraat, rakstiija par miikstajaam beznaglu vs ne tik miikstajaam beznaglu riepaam. par naglaam vispaar nav runas



Pēdējoreiz rediģējis elbee Wed Oct 24, 2007 3:10 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:

Tātad no savas puses secinu - mīkstās riepas var bāzt dibenā vai montēt uz 13" riteņiem lauku onkuļa golfam Twisted Evil

Ja gadīsies brīnums, un piedzīvosim īstu ziemu (kādas pēdējās bija 90-tajos gados), tad vēl redzēsim, kurš ko dibenā varēs bāzt...  shura Bez tam, nedaudz tālāk no salīdzinoši tīrītajiem lielpilsētu ceļiem un šosejām, reizēm ir patiesā d....ā, kur ar kaut kādām R-Eiropas ubertestu ziemas plikatām neko droša braukšana nebūs, ja vien ekstrēmists vai rallists nav tavs otrais vārds.   ihaaaaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu man ir nācies braukt ar visādām mašīnām, visādām riepām un piedziņām. Tā ka "kņigu čital" Smile Protams, ja ir jāvālē caurām dienām pa sablietētu sniegu un ledu, tad UG500 vai kādas Nokian švammes būs super Tomēr laikam teikšu, ka normālam Alfistam tie apstākļi ir vairāk pa pilsētu un samērā lielām šosejām. Par radzēm vispār nav runas, turklāt ar tām tālāk par Grenctāli tāpat neaizbrauksi aiwa Līdz ar to atliek 2 varianti:
1) prioritāte - pārliecinoša braukšana dziļas ziemas apstākļos pa sniegu un ledu, upurējot komfortu, precizitāti un vairumā gadījumu arī ātrumu
2) prioritāte - šļura pilsētā, droša, bet ne tik augstā līmenī, sniega un ledus slīpēšana pa retam, gāšana ar smaidu sejā pa slapju asfaltu, upurējot 3% pārliecības par noturēšanos uz plika ledus ar >120kmh...

Nu tā kaut kā. 1) vairantā es teiktu, ka, ja Tu esi nopircis Alfu, tad tā jau ir kļūda pašos pamatos shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 7 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database