Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jauns SKYPE vīruss!!!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
P.S.
Un Latviešu valodas atbalsts man tūliņ kļūs ļoti, ļoti aktuāls...


 Laughing  Laughing  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Nezinu Oga mani tūliņnošaus, bet es tieši šdien iepirku neMac
Es nopirku šo! ar Win XP Pro

Es jau vairāk kā 3 gadus lietoju Dell un mums viss kantoris uz tiem uzbūvēc
Ar tiem NAV NEVIENAS problēmas, ne gļuko, ne karās. Ir daži HP un citi - tās ir salīdzinoši nestabilas urnas... Sad

Cīpars. Vai pa to naudu es varētu dabūt Mac? Šaubos - Mazajam MacBook liela cena ir par bling-bling, a līdz MacBookPro maciņš nevelk... Sad

Līdz ar to zelta vidusceļš.
Un vēl - man reizēm ir jālieto arī neAddobe produkti...

512Mb Nvidia Quadro NVS 120M TurboCache???
Geimeris??? ;D


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:


512Mb Nvidia Quadro NVS 120M TurboCache???
Geimeris??? ;D



Ar citu videokarti jams nenāca...
vēl lūŗēju uz D630 aparātu, bet tam mazāx ekrāns un bikuc švakāks, toties cena ~to pašu...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:


Cipars jau tāds... diezgan humāns. Gan jau ka skidons vēl ir ap 50%...  shura

negribējās tā ilgi vandīties, vai vari pateikt:
vai ir arī mazāki verķi ?
verķim ir pieejams doks ?
iespēja aizstāt cd ar battery vai citu vajadzīgu devaisu (tipa bay) ?

Un kā ar servisu, supportu ? Nu tā reāli. Es pats esmu pārdevējs, zinu kā  naac  paliek par  flame  melns uz balta


Skidons ap 50% violent Nav tās kedas elkorā. Ja varētu kaut 1/3 no tā skidona pelnīt, es būtu priecīgs. Bet tas jau atsevišķs stāsts. Ja interese nopietna, tad kādu nebūt skidonu izdomāsim.
Mazāki verķi ir. Bet tur jāskatās, vai Tevi apmierinās performance.
http://www.apple.com/uk/macbook/specs.html
Doks nav. Nafig?
Aizstāt CD ar battery aiwa Nafig?
Serviss/supports ir. Labs ir naac Ja vēl Apple laicīgi gādātu rez. daļas, būtu pavisam skaisti.

Vārdu sakot, man liekas, ka Tev vēl jāpapļāpā ar Palaidnieku un jābrien vien uz bodi pēc PC. Macam Tu vēl neesi gatavs Smile
PS: DELLa vietā rekomendēšu drīzāk Gauju. "Same shit", bet tomēr kāds vietējais skrūvgriežmeistars ir kaut ko par to dabūjis.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kamēr nav pārliecinoša FIELD INFO par to, ka tā Gauja (drinn-drinn) ir uzticama vairāku gadu garumā - tas ir kaķis maisā
Ej nu zini kādas bērnu slimības tam verķim vēderā... Cena gan - Zaibis! Tipa nopakoti arīdzan nesūīgi.

Par DELL ir ilglaicīga pieredze at Lattitudēm - kas tas par zvēru un cik stabils tas ir... (tiesa nekas lēc tas arī nau)

Bet par Mac - kā jau teicu MacBook Pro pacelt nevaru Sad - parastais MacBook tomēr nav tik nikns...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Kamēr nav pārliecinoša FIELD INFO par to, ka tā Gauja (drinn-drinn) ir uzticama vairāku gadu garumā - tas ir kaķis maisā

Par DELL ir ilglaicīga pieredze - kas tas par zvēru un cik stabils tas ir...


Dabīgi. Abus tirgo Capital. Vienu no tiem arī liek kopā paši. Pagaidām neko sliktu par to Gauju neesmu dzirdējis. Arī par DELLu ne naac Tā ka man pa lielam pofig. Bet, ja pašam būtu jāizvēlas, tad ņemtu Gauju kaut nosaukuma dēļ. Tas tomēr izklausās patīkamāk kā Latitude c Turklāt man kādreiz bija ļoti mīļš braucamrīks ar tādu nosaukumu Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Kamēr nav pārliecinoša FIELD INFO par to, ka tā Gauja (drinn-drinn) ir uzticama vairāku gadu garumā - tas ir kaķis maisā

Par DELL ir ilglaicīga pieredze - kas tas par zvēru un cik stabils tas ir...


Dabīgi. Abus tirgo Capital. Vienu no tiem arī liek kopā paši. Pagaidām neko sliktu par to Gauju neesmu dzirdējis. Arī par DELLu ne naac Tā ka man pa lielam pofig. Bet, ja pašam būtu jāizvēlas, tad ņemtu Gauju kaut nosaukuma dēļ. Tas tomēr izklausās patīkamāk kā Latitude c Turklāt man kādreiz bija ļoti mīļš braucamrīks ar tādu nosaukumu Wink


Paši Capital džeki man ieteica labāk to Latitude, kaut uz Gauju jamie droši pelna STINGRI vairāk...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Manam tagadējam aibīemam ir gan doks gan papildus baterija. Es teikšu ka ir baigi ērti. Atnāc uz darbu, uzsvied dzelzīti uz doka un ir gan skrīns gan klava. naac
Apkārt braukājot es lādētāju gandrīz nekad neņemu līdzi. Ar papildus bateriju izvelku 6+ stundas... CD tāpat gandrīz nekad netiek izmantots, bet nu rezervei mētājās somas kabatā... dj

Par gauju VS dell ppiekrītu. Es nu neesmu nekāds ārprātīgais utu pi$ējs vai nenormālais estēts, bet kad es redzu māsas 1 gadu veco dell 6XXX (kas no galda tik pat kā nenokāpj) ar izļurinātu vāku un pogām... mozaika

Tad nu nafig tādu. labāk palikt pie pārbaudīta brenda un necepties... 45

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Kamēr nav pārliecinoša FIELD INFO par to, ka tā Gauja (drinn-drinn) ir uzticama vairāku gadu garumā - tas ir kaķis maisā

Par DELL ir ilglaicīga pieredze - kas tas par zvēru un cik stabils tas ir...


.... tad ņemtu Gauju kaut nosaukuma dēļ...


aatrumaa apskatot logo nezkaapeec GANJA sanaak  Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu nez kā ar citiem izstrādājumiem, bet par cik bija iespēja pa izdevīgiem ceļiem tikt pie Gaujas tad to arī izmantoju:oops:
Nu jau gads būs pagājis un nekādu problēmu. Vienīgi kaitina ka bača knapi 2h novelk, bet par cik tiek izmantots pārsvarā mājas apstākļos un auto ir pārveidotājs uz 220V tad viss ir  45  Žēl ka toreiz nebija iespēja tikt pie "krutākās" versijas ar TV uztvērēju (iekš auto noderētu).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
Nu nez kā ar citiem izstrādājumiem, bet par cik bija iespēja pa izdevīgiem ceļiem tikt pie Gaujas tad to arī izmantoju:oops:
Nu jau gads būs pagājis un nekādu problēmu. Vienīgi kaitina ka bača knapi 2h novelk, bet par cik tiek izmantots pārsvarā mājas apstākļos un auto ir pārveidotājs uz 220V tad viss ir  45  Žēl ka toreiz nebija iespēja tikt pie "krutākās" versijas ar TV uztvērēju (iekš auto noderētu).


ir megjinats lureet tv ieksh braucosha auto pie stures.. njā.. rīga toč akutkur varētu ierakstīties.Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Jauns SKYPE vīruss!!! 
j.k. rakstīja:
NEKLIKŠĶINIET UZ LINKU! Vīruss ir nejauks, un pagaidām nav zināms kā to novākt!


Novākt var šadi: restart; boot form CD; Format C!  Laughing


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Jauns SKYPE vīruss!!! 
Hindo rakstīja:
j.k. rakstīja:
NEKLIKŠĶINIET UZ LINKU! Vīruss ir nejauks, un pagaidām nav zināms kā to novākt!


Novākt var šadi: restart; boot form CD; Format C!  Laughing

Tas, protams, vienmēr  strādāSmile


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Jauns SKYPE vīruss!!! 
j.k. rakstīja:
Hindo rakstīja:
j.k. rakstīja:
NEKLIKŠĶINIET UZ LINKU! Vīruss ir nejauks, un pagaidām nav zināms kā to novākt!


Novākt var šadi: restart; boot form CD; Format C!  Laughing

Tas, protams, vienmēr  strādāSmile


super/ sodien viens idiots viena objektaa to ir nokjeris, pec kadam 5 stundam man bus tas gods no vinja tikt valjaa:))

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
kurbel rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
Un tagad Oga varētu mani nolaist uz zemes, pasakot, ka tas nemērā krutais macboks maksā 2000 Ls  shifty

Un atkal es iešu pa straumi, pakaļ pēdējam no IBM, pirms lenovo visu ir sačakarējis... Twisted Evil


+ man shkiet ka veel neliimeesies klaat shie parametri "...tāpēc portaķiffka var būt (jābūt) maza un viegla..."


Lūdzu. naac
1344 Ls "ielas" cena:
http://www.apple.com/uk/macbookpro
15.4"/ 2.2GHz Core2Duo/ 120Gb SATA/ 2Gb DDR2 667MHz RAM/ 128Mb GF 8600M GT DL DVI/ Bluetooth/ WiFi/ webcam/ 10/100/1000 ethernet/ USB/ FireWire 400 & 800/ alumīnija korpuss/ 2.59cm biezums/ 2.45kg... Es nezinu, vai šai klasē ir daudz mazāku un vieglāku... Bling bling spožo pribambasu - nekādu un necik. Vēlies parunāt par to? 26534445

Nākamā pakāpe ir ar 2.4GHz proci, 160Gb HD un 256Mb video. Cena 1679 Ls.

Trīs (!) OSi uz vienas mašīnas naac


Paldies par piedāvājumu. Pārrunāju ar saviem kolēģiem un pac padomāju... Laikam tomēr vēl "neesmu gatavs" macam. Man tomēr reizēm ir jānolaižas uz zemes un arī jāparisina arī visnotaļ ikdienišķas (un arī specifiskas) problēmas. Ja dators šādā situācijā paliek par problēmu, nevis par palīgu, tad ir diezgan skābi... Crying or Very sad

Jāpagaida kad firma uzpamps tik resna, ka es varēšu "neko nedarīt", tik smokin  drink tad varēšu sev atļauties kādu stila gadgetu  party . Pagaidām  45

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database