Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
JTD vs TS vai diesel vs gasoline
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...pagaidām vēl ir ideālā kārtībā, bet mani te baida ka šitā griežot turbīne ātri pateiks čau - jo šņāc baigi ka iegriež, un nepiedalīšanās "Rudens leģendā" ir nevis taktiska atkāpšanās, bet darba sfēra... Sad


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
MF rakstīja:
ralfins rakstīja:
...citreiz jau patīk - vakar pat pa krasteni pie MOLA paskrējos ar 2.0l dīzeļa BMW - nokodu diezgan brīvi... Very Happy


Gribētos uzskriet ar kādu 2.0 benzīna Alfiņu..., jo 1,8 Twin sparks ar paliek aiz muguras... Very Happy


Žēl, ka man vairs nav alfas. Izkostu, ka nemetās. Sadabū rokās Oskus - viņš tevi izkodīs, ja pratīs! Cool

Domāju, ka labs 2.0TS tīri mierīgi vinnētu.
Īstenībā jau viss ir ĻOTI atkarīgs no konkrētā eksemplāra. Wink Tā ka nav nekāds īpašais brīnums, ja teicamā stāvoklī esošs mazākas litrāžas dzinējs  fuck viegli kūpošu liellitrinieku.  Cool


mans piekrist šim viedoklim, var trāpīties tāds 3.0 ka pat 2.0Ts neizkodīs  Rolling Eyes  un tās standarta sekundes lēnām pazūd līdz ar mašīnas kopšanu vai nekopšanu  Embarassed  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man domaat, ka sajuuta "diizelis baigi celj" ir tikai sajuuta, kurai nereti nav pamata un pieraadiijumu. nu gluzhi taapat kaa benziina turbo dzineeji. arii tachu liekas, ka baigi iet, spiezh seedeklii utt. bet, kad panjem hronometru vai pieliek blakus kaadu it kaa mieriigaaku atmosfeerisko dzineeju, izraadaas, ka ne vella neiet ne turbo saapi, ne audi, un pat taadas pabrauktaakas imprezas.

ja turbo mashiina tomeer iet nenormaali un izdara visus pa labi pa kreisi, tas noziimee tikai to, ka kaut kas nav kaartiibaa ar kaadiem vaarstiem un trubinjaam, ir baigs spiediens, kas visdriizaakajaa laikaa rezulteesies ar dzineeja eksploziju shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
altez rakstīja:
MF rakstīja:
ralfins rakstīja:
...citreiz jau patīk - vakar pat pa krasteni pie MOLA paskrējos ar 2.0l dīzeļa BMW - nokodu diezgan brīvi... Very Happy


Gribētos uzskriet ar kādu 2.0 benzīna Alfiņu..., jo 1,8 Twin sparks ar paliek aiz muguras... Very Happy


Žēl, ka man vairs nav alfas. Izkostu, ka nemetās. Sadabū rokās Oskus - viņš tevi izkodīs, ja pratīs! Cool

Domāju, ka labs 2.0TS tīri mierīgi vinnētu.
Īstenībā jau viss ir ĻOTI atkarīgs no konkrētā eksemplāra. Wink Tā ka nav nekāds īpašais brīnums, ja teicamā stāvoklī esošs mazākas litrāžas dzinējs  fuck viegli kūpošu liellitrinieku.  Cool


mans piekrist šim viedoklim, var trāpīties tāds 3.0 ka pat 2.0Ts neizkodīs  Rolling Eyes  un tās standarta sekundes lēnām pazūd līdz ar mašīnas kopšanu vai nekopšanu  Embarassed  Razz


Ķip domā 3.0 TD izkostu 2.0 TS?!? Es nesaprotu to jēgu salīdzināt divu dažādu klašu motorus. Bet ja tomēr tas tiek darīts, tad ir jāatrod konkrēta motora tehniskie dati, jaudas līknes un tad var sēdēt un analizēt. Bet 2.0 TS tāpat ir iespēja izkost 2.5 TD BMW markas auto vai citu tādu lielu eksemplāru. Bet es tagad salīdzināju 2 dažādas klases virsbūves un masas.  Rolling Eyes Tas saucās: Kodīsim - redzēsim. Smile


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...piekrītu ka mans viedoklis ir subjektīvs, bet tāpēc jau es teicu ka gribu salīdzināt ar 2.0l... Mad ...es tak neteicu ka visus varu uzvilkt - vienkāršī gribētu pārbaudīt cik tajā mazajā sūdā ir to kumeļu... Mad


P.S. exploziju Rolling Eyes   negribu


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ne vella neiet ne turbo saapi, ne audi, un pat taadas pabrauktaakas imprezas.


Jā, jā, jā... it sevišķi audi esinieki piip

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nē nē, es domāju tieši Alfas savā starpā!! ka ja autiņš ir nobraucis virs tiem 70-100k km tad tās sekumdes un izkošanas ir tīri uz realitāti un nepadodas teorijai, jāskatās pēc konkrētā autiņakonkrētā stāvoklī!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
nē nē, es domāju tieši Alfas savā starpā!! ka ja autiņš ir nobraucis virs tiem 70-100k km tad tās sekumdes un izkošanas ir tīri uz realitāti un nepadodas teorijai, jāskatās pēc konkrētā autiņakonkrētā stāvoklī!


Nu, auto arī pēc 100k km ir labs, ja tiek sekots līdzi tehniskajam stāvoklim. Bet, protams, ka Alfa ar 2.0 neiet blakus Alfai ar 3.0. Vienu reizi veicu testu - es ar 156 2.0 TS un blakus man bija 156 2.5 V6. Nu, es biju blakām, bet garām neaizgāju. Tas viss notika līdz ātrumam 80 km/h. Protams, ka pēc tam V6 aizietu acīm redzami pa priekšu, bet sākums bija ļoti labs. Nu, jāskatās. Jāstājas blakām un jāmēģina.  Rolling Eyes


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hindo rakstīja:
zeenjaa rakstīja:
nē nē, es domāju tieši Alfas savā starpā!! ka ja autiņš ir nobraucis virs tiem 70-100k km tad tās sekumdes un izkošanas ir tīri uz realitāti un nepadodas teorijai, jāskatās pēc konkrētā autiņakonkrētā stāvoklī!


Nu, auto arī pēc 100k km ir labs, ja tiek sekots līdzi tehniskajam stāvoklim. Bet, protams, ka Alfa ar 2.0 neiet blakus Alfai ar 3.0. Vienu reizi veicu testu - es ar 156 2.0 TS un blakus man bija 156 2.5 V6. Nu, es biju blakām, bet garām neaizgāju. Tas viss notika līdz ātrumam 80 km/h. Protams, ka pēc tam V6 aizietu acīm redzami pa priekšu, bet sākums bija ļoti labs. Nu, jāskatās. Jāstājas blakām un jāmēģina.  Rolling Eyes


nu ta tas a to 2.5 bi muļļa Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tīri teorētiski. 150Zs JTD(m) startā vajadzētu "izdarīt" 150Zs TS un pat 166Zs JTS. Griezes moments tam dīzelim ir tuvu 2x lielāks. Un tas ir tas, kas dod starta paātrinājumu. Parametrs "jauda" pa īstam sākas spēkā >80-100kmh. Līdz ~110-120kmh piem. 2.0JTS Selespeed vagons, piekrāmēts pilns, neko daudz no puspiekrāmēta 3.0 24v v6 166 neatpaliek Embarassed Dīzelim gan ir cita problēma. Slēgšanās. 2.0TS būs knapi 2. roba vidū, kad 1.9JTD jau vilks trešo pie gala Wink Bet nu pofig. Man liekas, ka šai diskusijai ir jēga tikai tad, ja kāds vispār grasās ar kādu "kosties" no krustojuma līdz krustojumam. Es cenšos to nedarīt un man līdz ar to sekundes ir pie vienas vietas. Svarīgākais - kāda ir sajūta, tai konkrētā mašīnā iekšā sēžot.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oskus rakstīja:
Hindo rakstīja:
zeenjaa rakstīja:
nē nē, es domāju tieši Alfas savā starpā!! ka ja autiņš ir nobraucis virs tiem 70-100k km tad tās sekumdes un izkošanas ir tīri uz realitāti un nepadodas teorijai, jāskatās pēc konkrētā autiņakonkrētā stāvoklī!


Nu, auto arī pēc 100k km ir labs, ja tiek sekots līdzi tehniskajam stāvoklim. Bet, protams, ka Alfa ar 2.0 neiet blakus Alfai ar 3.0. Vienu reizi veicu testu - es ar 156 2.0 TS un blakus man bija 156 2.5 V6. Nu, es biju blakām, bet garām neaizgāju. Tas viss notika līdz ātrumam 80 km/h. Protams, ka pēc tam V6 aizietu acīm redzami pa priekšu, bet sākums bija ļoti labs. Nu, jāskatās. Jāstājas blakām un jāmēģina.  Rolling Eyes


nu ta tas a to 2.5 bi muļļa Cool


Varbūt, nestrīdos.  Rolling Eyes


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
2.0JTS Selespeed vagons, piekrāmēts pilns, neko daudz no puspiekrāmēta 3.0 24v v6 166 neatpaliek Embarassed


atkal jau saac grudaks tam suuda sportwagonam vienkaarshi ir tiiiiik mazinjsh bagazhnieks, ka pat 4 nelielas somas jau skaitaas piekraameets pilns. 166 bagaazha nebija na mazaaka ne arii vieglaaka, pasazhieru un inventaara bija tik pat. iznjemot atpakaljceljaa tev bija par vienu pliku sniega deeli vairaak, kas ir max 10 kg

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="ralfins"]...piekrītu ka mans viedoklis ir subjektīvs, bet tāpēc jau es teicu ka gribu salīdzināt ar 2.0l... Mad ...es tak neteicu ka visus varu uzvilkt - vienkāršī gribētu pārbaudīt cik tajā mazajā sūdā ir to kumeļu... Mad

136 vai 150 laikam un kā vienmēr, kādi 10 ganās pa pļavu Cool  smokin



Pēdējoreiz rediģējis Presto Thu Sep 13, 2007 4:57 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="MF"]
ralfins rakstīja:
...piekrītu ka mans viedoklis ir subjektīvs, bet tāpēc jau es teicu ka gribu salīdzināt ar 2.0l... Mad ...es tak neteicu ka visus varu uzvilkt - vienkāršī gribētu pārbaudīt cik tajā mazajā sūdā ir to kumeļu... Mad

136 laikam un kā vienmēr, kādi 10 ganās pa pļavu Cool  smokin



...domāju (ceru) ka šobrīd ir bišku vairāk par 136 - bet īsti nezinu atnāc pamēģini nosaki cik tur ir... naac


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Oga rakstīja:
2.0JTS Selespeed vagons, piekrāmēts pilns, neko daudz no puspiekrāmēta 3.0 24v v6 166 neatpaliek Embarassed


atkal jau saac grudaks tam suuda sportwagonam vienkaarshi ir tiiiiik mazinjsh bagazhnieks, ka pat 4 nelielas somas jau skaitaas piekraameets pilns. 166 bagaazha nebija na mazaaka ne arii vieglaaka, pasazhieru un inventaara bija tik pat. iznjemot atpakaljceljaa tev bija par vienu pliku sniega deeli vairaak, kas ir max 10 kg


Ko tu tur muldi? haha
Šis vispār offtopic bet es gribēt gan redzēt kā tu 166 salādē tikpat daudz kā SW naac Turklāt Tev cilvēki bij vieglāki kopsummā vismaz par 50kg un atpakaļceļā nebija jāved tos visus dolbannos klunkšķošos suvenīrus. Tos vispār fpzd. Nākamreiz lai sūta pa pastu Evil or Very Mad Turpmāk tiks akceptēti tikai cepumi un šokolāde shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database