Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Kondishka
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Norkis rakstīja:
Vai tik nav tā ka dīzelim kondiša arī darbina interkūleri. Tātad paceļ jaudu un optimizē degvielas patēriņu.

Kā tu to vari iedomāties? Confused


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Norkis rakstīja:
Vai tik nav tā ka dīzelim kondiša arī darbina interkūleri. Tātad paceļ jaudu un optimizē degvielas patēriņu.

Shitaadu peerli vel nebiju dzirdeejis, nesaku ka varbuut kaadam auto taa nav, gribeetu zinaat kuram?!

Bet par koindiskas automaatisko iesleegshanos - lietotaaja graamatinjaa ir pamaaciiba kaa to izsleegt, lai automaatiski nesleedzaas iekshaa kad piedarbina dzineeju. Liet aapmeeram taada, sagriezh visas reg pogas pa min vai max poziicijaam, tad iesleedz aizdedzi, tad videejo pogu paaris reizes pakrukjii nulle-auto, izleedz aidzdezi un kondiska ir iestaadiita manual rezhiimaa. Taatad jaapaskirsta manuaalis.
Es sev taa izdariiju jo necieshu atomaatiskos rezhiimus ventilaacijas sisteemaas, vinji nekad nestraadaa kaa es gribu.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies AMV!
Gluži manas domas.
Tūlīt pat eju izmēģināt šo kondiškas atslēgšanas triku.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Norkis rakstīja:
Vai tik nav tā ka dīzelim kondiša arī darbina interkūleri. Tātad paceļ jaudu un optimizē degvielas patēriņu.

Shitaadu peerli vel nebiju dzirdeejis, nesaku ka varbuut kaadam auto taa nav, gribeetu zinaat kuram?!

Bet par koindiskas automaatisko iesleegshanos - lietotaaja graamatinjaa ir pamaaciiba kaa to izsleegt, lai automaatiski nesleedzaas iekshaa kad piedarbina dzineeju. Liet aapmeeram taada, sagriezh visas reg pogas pa min vai max poziicijaam, tad iesleedz aizdedzi, tad videejo pogu paaris reizes pakrukjii nulle-auto, izleedz aidzdezi un kondiska ir iestaadiita manual rezhiimaa. Taatad jaapaskirsta manuaalis.
Es sev taa izdariiju jo necieshu atomaatiskos rezhiimus ventilaacijas sisteemaas, vinji nekad nestraadaa kaa es gribu.


Kopš pamēģināju kā strāda 147 klimats, nācās secināt, ka tās strādā super un vispār nekas nav jāregulē. Tai mašīnai viss strādā labāk, nekā var iedomāties. Klimatu pa lielam regulēju tikai divreiz sezonā - iestājoties ziemai un iestājoties pavasarim pamainīju iestatāmo temperatūru salonā. Un viss!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:

Kopš pamēģināju kā strāda 147 klimats, nācās secināt, ka tās strādā super un vispār nekas nav jāregulē. Tai mašīnai viss strādā labāk, nekā var iedomāties. Klimatu pa lielam regulēju tikai divreiz sezonā - iestājoties ziemai un iestājoties pavasarim pamainīju iestatāmo temperatūru salonā. Un viss!


Agha, 166-tā arī super klimats.  super  IMHO labākais klimats, kuru esmi redzējis.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu nejauksim sheit "jaunas" un "vecas" klimas viena putra... modernas tehnologijas tomer ir gajusas uz prieksu, coderi ir saprogramejusi labak tas klimas, sensorinji salikti labak utt.

lai vai ka... es pedeja laika radinos vasara nenlietot to climu.. pa pilsetu braukaju ar tvertu logu (visada jaunas skanjas/grabonjas var noverot Wink ), arpus... pie lielakiem atrumiem ir vesaks gass, nu ja nu galigi nav izturams, tad nedaudz ierubi aukstuminju. man sap galva no klimas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
nu nejauksim sheit "jaunas" un "vecas" klimas viena putra... modernas tehnologijas tomer ir gajusas uz prieksu, coderi ir saprogramejusi labak tas klimas, sensorinji salikti labak utt.

lai vai ka... es pedeja laika radinos vasara nenlietot to climu.. pa pilsetu braukaju ar tvertu logu (visada jaunas skanjas/grabonjas var noverot Wink ), arpus... pie lielakiem atrumiem ir vesaks gass, nu ja nu galigi nav izturams, tad nedaudz ierubi aukstuminju. man sap galva no klimas.



 shura  Wink


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un sheit es nerunaju par 164, kur veljoprojam man kopresors ir khirdikh...

zinu, zinu, pats vainigs, nesmu aizbraucis uz garazu... bet tik jauka laika nemaz negribas Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tie, kas saka, ka klima nav vajadzīga, laikam siltā un mitrā laikā nav bijušas ārprātīgas iesnas. Tā kā man reiz pa reizei tās uznāk ne no kā, tad bez klimas braukšana tik pat kā nav iespējama. Protams, lietus laikā vasarā nevajag mocīt ventilatoru, jo pat viegla gaisa plūsmiņa atrauj vaļā logu tā ka nemetas. Ja karstā vasaras dienā gribās vēsu salonu...pirms braukšanas ierubī kondišku uz max aukstumu, pastāvi ārā pie mašīnas, uzpīpē, parunājies....pēc 5 min kāp mašīnā, uzgriez atpakaļ 21-23 grādus un brauc.

Tā kā pašam pagaidām klima nestrādā, jo laikam sistēma caura un freons tu tū, tad ir jautājums- kur var saremontēties un uzpildīties?


_________________
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database