Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Oriģinālais maģis
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Oriģinālais maģis 
vajag ielikti oriģinālo maģi iekšā, kods uz maģā itkā ir virsu uzrakstīts, bet kad viņju vada nekas nenotiek, esmu dzirdejis kad citiem oriģinālajiem ir jaspiež kautkādas kombinācijas, alfam ari ir tā?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vai nu kods nav ritīgais, vai nepareizi to ievadi... hmm


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Oriģinālais maģis 
kalvis rakstīja:
vajag ielikti oriģinālo maģi iekšā, kods uz maģā itkā ir virsu uzrakstīts, bet kad viņju vada nekas nenotiek, esmu dzirdejis kad citiem oriģinālajiem ir jaspiež kautkādas kombinācijas, alfam ari ir tā?

kautkādiem orig. maģiem strādājot kodu ģenerators: http://www.radio-code.lt/
Paprovē, ko tev tas uzģenerēs hmm


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Oriģinālais maģis 
j.k. rakstīja:
kalvis rakstīja:
vajag ielikti oriģinālo maģi iekšā, kods uz maģā itkā ir virsu uzrakstīts, bet kad viņju vada nekas nenotiek, esmu dzirdejis kad citiem oriģinālajiem ir jaspiež kautkādas kombinācijas, alfam ari ir tā?

kautkādiem orig. maģiem strādājot kodu ģenerators: http://www.radio-code.lt/
Paprovē, ko tev tas uzģenerēs hmm

 sito meginaju nekas nestrada cik neta parakos laikam tos alpine 932 ir pagruti atgenereti..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oriģinālais kods NEKAD nav uzrakstīts uz maģa. nono


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kāds lietotājs, vai tirgotājs uzraksta
citi taču piesprauž bankas kartēm klāt papīrīti ar PIN kodu


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tur bij kaut kads algoritms ar 10 minusus gaidisanu, japamekle interneta!  Idea

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Oriģinālais maģis 
kalvis rakstīja:
j.k. rakstīja:
kalvis rakstīja:
vajag ielikti oriģinālo maģi iekšā, kods uz maģā itkā ir virsu uzrakstīts, bet kad viņju vada nekas nenotiek, esmu dzirdejis kad citiem oriģinālajiem ir jaspiež kautkādas kombinācijas, alfam ari ir tā?

kautkādiem orig. maģiem strādājot kodu ģenerators: http://www.radio-code.lt/
Paprovē, ko tev tas uzģenerēs hmm

 sito meginaju nekas nestrada cik neta parakos laikam tos alpine 932 ir pagruti atgenereti..


bet ja nekas nesanāk un/vai aizdomas, ka kods nav riktīgais tad kā jau teicu - atkodēšana (koda uzzināšana) maksā piečuku! Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Visas reizies, cik esmu aizmirsis GTA mafona kodu, Modena Motors bez maksas, pa telefonu, noskaidrojot mafona un auto sērijas numurus, vienmēr ir palīdzējuši naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Visas reizies, cik esmu aizmirsis GTA mafona kodu, Modena Motors bez maksas, pa telefonu, noskaidrojot mafona un auto sērijas numurus, vienmēr ir palīdzējuši naac


Vecākam kasetniekam (par tādu ir runa), kuru komplektā ar GTA nav pārdevusi Modena, un, iespējams, maģons ir mainījis savu akustisko noformējumu (pārlikts citā AR) šāda infa Modenā varētu nebūt pieejama... naac
Es nezinu par citiem, bet es samaksātu piečuku un JAU SEN klausītos muzonu... Rolling Eyes


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
atradu

Citāts:
If you have put the code in wrong a certain amount of times (3 I think) the display will show ---- and you won't be able to input the code again for 1 hour.

You need to leave it switched on constantly for this hour, then it will go back to saying CODE.


And you do indeed input it using the number keys for the station storage function.


Citāts:
If you radio is displaying "- - - -" and it won't let you enter the password - if you want to be able to enter the code again, just do the following:

put the key in the ignition, turn it on, but not all the way (ie, don't start the car, just turn it one click away from actually starting the car), and turn the radio on, and then leave everything like that for exactly one hour.

Make sure your car is in a safe place, because obviously your car will not be locked and it will have the keys in the ignition!


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vispār viss beidzas loti labi, viena adrese atradu, kad alpine magiem liekot virsu defalta kodu 1111, pamēģināju un aizgāja, sitādu haljavu nebiju sen redzejis, ja kadam ir nokodejies pameginiet, tiešam strada Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database