Atbildēt pie šī temata 139 lapa no 175 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 173, 174, 175  Nākošais
Vajag padomu...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:

kapec tad 156 2.4 kalpo tie amji, 2.5 purns ar ir diezgan smagaks par crosu,

tāpēc ka tas štoks ir īsāks

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
guntis12 rakstīja:
Notika kibele ar GT 2 JTS , par cik 159 gaida detalas , tika nolemts braukt  uz Slokenbeku ar Gt , bet sovakar vajadzeja strauji pamest krustojumu ,iespiezot grida 2. atruma izdzirdeju divas metaliskas skanas ,likas ka izputejs atsitas pret segumu, iedegas uzraksts motor control failture un dzeltenais motora simbols, auto talak brauc ka ieprieks  viss ok.
tikai baigi slikti lec , kas nebija ieprieks.salasoties infu par 2.0 JTS maigumu varbut kads kaut ko var pakomentet ? Bez diagnostikas utt. kas reali pieejama pirmdien. paldies.


Domāju autofficina šodien tāpat rauj melnu muti, diagnostika, pieļauju, ir sarunājama...

Hz - ja auspuffs patiešām iezvanīja pa asfalta atliekām uz ceļa, moš tam kāda lambda par šito nav priecīga... Tikai minējums..


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:

atsperes vienadas, stoks amim garaks del gajiena, garaka ir ta amortina dala zem atsperes, 3,5 cm, pilari ir garaki, augsejo plauktu kronsteini savadaki

par stoka resnumu tie specuki var iet pie zirga, kapec tad 156 2.4 kalpo tie amji, 2.5 purns ar ir diezgan smagaks par crosu,


runa bij ne par štoku, bet ka pats amis ir par tievu, lai kauko labu uzkonstruētu.
2.4 kalpo kuri- oem vai koni u.c. aftermarkets? Redz varbūt tā mēraukla ir dažāda- moš plazas džekiem izpratne "normāli kalpo" ir savādāka.
Mana pašreizējā doma ir ka oem is sūdu sūdi....

Par atsperēm- toč vienādas. Der no 2.4jtd, 2.5v6 un kaukādi 2.0 un carabinieri. Īsti gan neiebraucu tais kodos Smile
OEM numurs 60668437
Vismaz kautkas labs šai epopejā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lielais paldies Kojotam! Nobeidzies sadalenes devejs,tagad jamegina kaut ka sarunat ar Dimu lai pie reizes nomaina siksnu ,jo tris gadi jau garam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
guntis12 rakstīja:
Lielais paldies Kojotam! Nobeidzies sadalenes devejs,tagad jamegina kaut ka sarunat ar Dimu lai pie reizes nomaina siksnu ,jo tris gadi jau garam.

o jā, uz siksnas maiņu nevajag taupīt  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
Trax rakstīja:
tikai nesāciet zviegt, bet man ir šaize - auto neceļ, kārba nepārslēdzas, ja iespiežu grīdā, taču lēnām un ar apdomu spiežot pedāli viss ir kārtībā - pārslēdzas, kustas uz priekšu. MAFs, AGR (vai kā to herņu sauc?)? Ir idejas. AK, jā - man dīzelis, protams! shura
penzojot busi aizaudzejis EGR un gan jau kolektoru ar Rolling Eyes  

p.s bet tas tag Volgo, vinam nospiezot pedali ari nav jaiet  shura  shura  naac    

p.p.s zinu jau zinu kur man ir jaiet shura


Nē, nē - nekur nav jāiet - es vienmēr augstu vērtēju atklātību! (pipuks, bļin!) Razz
Update - es šodien izbraucu garāku braucienu uz Cēsīm un atpakaļ. turpceļā necēla nemaz, nokrūzēju to gabalu ar 100kmh un 2k uz taho, bet atpakaļceļā tas auto atvērās - visu ceļ labi, paātrinās no 100 uz 140 lieliski - laikam izdzenāju zirnekļus no sistēmas Smile
Par EGR tīrīšanu es atceros, ka Autoficina to piedāvā, bet čipot man nevajag - normāls penzik stail Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja viņam grib likvidēt filtru un EGR, tad bez čipošanas nevar Sad
oriģinālās smadzenes nesapratīs


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
ja viņam grib likvidēt filtru un EGR, tad bez čipošanas nevar Sad
oriģinālās smadzenes nesapratīs

domāju, aiztaisot egr gaisa vadu ciet, bet solenoīdu atstājot lai šis darbojas, nevajadzētu būt problēmām.
Ja brutāli norauj vadu nost, protams izmetīs kļūdu.
Un katalizatoru laikam var raut nost tāpat.
DPF gan vajag pāršūt smadzeni.
Un vispār, čipt VAJAG tik un tā- vairāk prieka, un mazāks patēriņš. Arī penžik stail.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sveiki,varbūt kāds no lietotājiem zin kādu vietu-šrotu/tolmetu,kur būtu pieejama AR 155 uz jaukšanu?Nepieciešami visādi sīkumi..durvju rokturis,bikucīc virsbūves,pakaļējais dīvans un tt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elkšņos kādreiz reklamēja ka ir, bet vai vēl ir - nezinu.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
ja viņam grib likvidēt filtru un EGR, tad bez čipošanas nevar Sad
oriģinālās smadzenes nesapratīs


Interesanti kā bez EGR TA varētu iziet - vihlaps būs virs normas? Labi, es ne par izravēsanu, bet par mazgāšanu - nosauksim to tā. Alfai es droseli tīrīju, šim arī varētu pats to izdarīt, pie viena EGR iztīrīt, ja tiešam ir auzaudzis (liekas cerības neloloju, protams), bet kvepu filtrs manejam auto nemaz nav - jaunākam modelim jau parādījās - esmu izsprucis sveikā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ar TA nav problemu, dizelim tak mera dumainibu Wink  katra zina egr varstam ar to nav nekada sakara, tu tacu savu sudu need, a egr to liek darit motoram Wink  vins to ari negrib, tapec visi sudi paliek mute jeb iepludes kolektora Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
labs skaidrojums  super

nezinu par kakēdājiem, bet čurudzērāji saka, ka baigi labi. es šādu grāmatu čomam dz.d. uzdāvināju, vakarā pie alus bij diezgan jautri palasīt un daži citāti vienkārši gāza no kājām shura



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lieta sekojoša.
Gribu rīt sportwagon tos plastmasas sliekšņus noņemt - sķeit pielimēti viņi ir un abās puses pa vdum sāk līmēties nost. Very Happy
Jāpārlīmē...

Bēet. Jautājums tāds, kā dabūt nost, plēst nost, vai tur ir skruves un tā?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varbūt,kāds var pateikt priekšā,kur ir iespējams atrast AR 155 aizmugurējos spārnus lētāk,kā 184ls gabalā?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 139 lapa no 175 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 173, 174, 175  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database