Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
nedeg RPM
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs nedeg RPM 
nedeg RPM Gauges apgaismojums no sakuma domaju ka spuldzites  nomainiju bet tas nav pie vainas moska kadam ir bijis jau tads joks ???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Grāmatiņu nelasiju, bet viedoklils ir  Very Happy
ļoti gribās domāt, ka visam panelim barošana un līdz arī to drošināšana ir no 1 avota. Ja tas [avots] ir kārtībā(t.i. citas lampiņas deg), tad atliek vien kontakti panelī. Es sāktu ar lampiņas stiprinājumu un citas aizdomīgās lodējumu vietas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Grāmatiņu nelasiju, bet viedoklils ir  Very Happy
ļoti gribās domāt, ka visam panelim barošana un līdz arī to drošināšana ir no 1 avota. Ja tas [avots] ir kārtībā(t.i. citas lampiņas deg), tad atliek vien kontakti panelī. Es sāktu ar lampiņas stiprinājumu un citas aizdomīgās lodējumu vietas.


vis parejeais briniskigi strada bet nedeg tikai tas smirdigas lampas Sad heh butu kkada shema vismaz a to tur paverot valja neko saprast nevar

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
maksys rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
Grāmatiņu nelasiju, bet viedoklils ir  Very Happy
ļoti gribās domāt, ka visam panelim barošana un līdz arī to drošināšana ir no 1 avota. Ja tas [avots] ir kārtībā(t.i. citas lampiņas deg), tad atliek vien kontakti panelī. Es sāktu ar lampiņas stiprinājumu un citas aizdomīgās lodējumu vietas.


vis parejeais briniskigi strada bet nedeg tikai tas smirdigas lampas Sad heh butu kkada shema vismaz a to tur paverot valja neko saprast nevar


Ja neko nesaproti ti elementārā shēmā tad pa taisno pie elektriķa. Arrow

Man te čomi (apmēram tāda pat līmeņa spečoki  shura ) mēģināja xtrailam pievienot mafonu. Pēc 6 nedēļām un 1800 Ls viņiem tas arī izdevās (kopā ar vadības bloku)  c   shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
maksys rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
Grāmatiņu nelasiju, bet viedoklils ir  Very Happy
ļoti gribās domāt, ka visam panelim barošana un līdz arī to drošināšana ir no 1 avota. Ja tas [avots] ir kārtībā(t.i. citas lampiņas deg), tad atliek vien kontakti panelī. Es sāktu ar lampiņas stiprinājumu un citas aizdomīgās lodējumu vietas.


vis parejeais briniskigi strada bet nedeg tikai tas smirdigas lampas Sad heh butu kkada shema vismaz a to tur paverot valja neko saprast nevar


Ja neko nesaproti ti elementārā shēmā tad pa taisno pie elektriķa. Arrow

Man te čomi (apmēram tāda pat līmeņa spečoki  shura ) mēģināja xtrailam pievienot mafonu. Pēc 6 nedēļām un 1800 Ls viņiem tas arī izdevās (kopā ar vadības bloku)  c   shura


Reizēm pie masīnas CAN-Bus sistēmas nav tik vienkārši pieslēgties.
To vienkārši ir izdarīt, ja ir visi nepieciešami bloki, elektroshēmas, kā arī neliela pieredze aiz muguras ar konkrētu marku/modeļu stereosistēmām.
Wink

1800 varbū ir dārgi, bet neticu, ka iet runa par Ls 80 vērtu maģīti ar diviem skaļrunīšiem... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nju es jau nesu nekads parauber genijs bet PC mainbordus esu taisijis bet neko jau nevar iesakt bez shemas tas ir tapatas ka adatu siena kaudze meklet ir taks jazins kas kur iet un kas no kurienes pienak un cik tur var pienakt  un bla bla bla Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database