Atbildēt pie šī temata 413 lapa no 747 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 412, 413, 414 ... 745, 746, 747  Nākošais
Es Tevi redzeeju!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
traka plume rakstīja:
58 km/h. Draudzenes Audi 80 (85. gada 1,x dīzelis AUTOMĀTS, kas apskati parasti iziet ar 1 punktu, ko ieliek, jo "mašīna ir veca"  angrrry  ) bija bīstami izbeidzies pakaļējais gultnis (patiesībā jau sakusis), bet mājās ta kaut kā jātiek! Nu tad arī tika veikts šis pētījums, lai nenošautos aiz garlaicības.


par shitaadu gaajienu juus abus ar draudzeni vajadzeetu kaartiigi nopeert pilseetas centraalajaa laukumaa un atstaat kaadas paaris dienas kaaraaties par sodu. dienaa, kad uz shosejas ir visintensiivaakaa satiksme, izdomaajushi veikt peetiijumu ar aatrumu, kas ir 2x mazaaks par kopeejo pluusmas aatrumu emo Ffff..fristailo Doh! c


+1
Germānijā Gerkāns ar Krānihu par šādiem izgājieniem, jūs jau sen perversi sex
Un pareizi darītu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nebija nemaz TIK traki kā domājat. Plūsmas ātrums bija max 15 km/h lielāks nekā mūsējais. Avārijas gaismas, lai pa gabalu var redzēt un gatavoties apdzīšanai, pēc iespējas tuvāk labajai malai, vienmērīgs ātrums un viss notiek. Stressa nav!
Ja tā pārvietots visi tie, kam kaut kas noticis vai vienkārši svētdienas braucēji, tad es katram no viņiem mašīnu nomazgātu, ievaskotu un vēl kafiju piedāvātu, bet nē- ja nav gaismas, riepa mīksta, izpūtējs pa zemi velkas, vienkārši nemāk braukt...da jebkas...sēž uz viduslīnijas, ātrumu maina no 45 - 75 neatkarīgi no apstākļiem un mētājas no vienas uz otru malu. Vo tas ir autope*****tisms ar ko sirgst 75% autovadītāju. Spilgts piemērs- Bauskas šoseja posmā no Rīgas robežas līdz Ķekavas aplim.... un tur tas ārprāts notiek 24/7!!!


_________________
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
traka plume rakstīja:

Bauskas šoseja posmā no Rīgas robežas līdz Ķekavas aplim.... un tur tas ārprāts notiek 24/7!!!

Tas ir nevienam neizskaidrojams fenomens - un daudzi nezkāpēc uzreiz atkal prot Braukt kā palicis aiz muguras Ķekavas aplis aiz Ķekavas...
Moš tur kādas āderes? Confused


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
traka plume rakstīja:

Bauskas šoseja posmā no Rīgas robežas līdz Ķekavas aplim.... un tur tas ārprāts notiek 24/7!!!

Tas ir nevienam neizskaidrojams fenomens - un daudzi nezkāpēc uzreiz atkal prot Braukt kā palicis aiz muguras Ķekavas aplis aiz Ķekavas...
Moš tur kādas āderes? Confused

No Ķekavas uz Rīgu plūsma 65/70 km/h, iebraucot Rīgā 85 km/h. Te gan Kašpirovskim, gan Freidam būtu ko teikt! Fizika ar tiek apgāzta augšpēdu...


_________________
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
traka plume rakstīja:
palaidniex rakstīja:
traka plume rakstīja:

Bauskas šoseja posmā no Rīgas robežas līdz Ķekavas aplim.... un tur tas ārprāts notiek 24/7!!!

Tas ir nevienam neizskaidrojams fenomens - un daudzi nezkāpēc uzreiz atkal prot Braukt kā palicis aiz muguras Ķekavas aplis aiz Ķekavas...
Moš tur kādas āderes? Confused

No Ķekavas uz Rīgu plūsma 65/70 km/h, iebraucot Rīgā 85 km/h. Te gan Kašpirovskim, gan Freidam būtu ko teikt! Fizika ar tiek apgāzta augšpēdu...


tur nav celja, aiz riigas ziimes jau var saakt braukt, kaut kas celjam liidziigs paraadaas aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es jau esmu pieradis un pat nemeegjinu apdziit ja braucu no riita ap 8-10 vai vakaraa no 5-7, jo jeegas ta nav.
Shodien peec 10:00 braucu, tad gan var normaali uz +10 vilkt.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Shodien peec 10:00 braucu, tad gan var normaali uz +10 vilkt.


 yo  Ibio rallists!!!


_________________
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
traka plume rakstīja:
j.k. rakstīja:
Shodien peec 10:00 braucu, tad gan var normaali uz +10 vilkt.


 yo  Ibio rallists!!!

Tur gan pa ceļam gadījās kautkādi kas brauca ar ~70km/h (pie tam viens no tiem bija pajauns Pajero) ccc


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nupat laneksa Biķernieku ielas servisā novērots dzeltens fiat coupe uz pacēlāja. Briesmīgi noputējis, bet visādi citādi izskatās super


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Es jau esmu pieradis un pat nemeegjinu apdziit ja braucu no riita ap 8-10 vai vakaraa no 5-7, jo jeegas ta nav.
Shodien peec 10:00 braucu, tad gan var normaali uz +10 vilkt.
Nezinu cikos es tur braucu, bet es vinus visus apdzenu nafig. 3 litri rullez Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nesen FT14 pie duntes ielas biroja manīc.  Cool
Pat blakus pieparkoju savu mo  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Nesen FT14 pie duntes ielas biroja manīc.  Cool
Pat blakus pieparkoju savu mo  Cool

Ahaaa!  Wink esmu prom ar dienesta auto, mana stav lidz vakaram

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
j.k. rakstīja:
Es jau esmu pieradis un pat nemeegjinu apdziit ja braucu no riita ap 8-10 vai vakaraa no 5-7, jo jeegas ta nav.
Shodien peec 10:00 braucu, tad gan var normaali uz +10 vilkt.
Nezinu cikos es tur braucu, bet es vinus visus apdzenu nafig. 3 litri rullez Wink


zuncih, nozagi sogjim paroli?  ments

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Sogjis rakstīja:
j.k. rakstīja:
Es jau esmu pieradis un pat nemeegjinu apdziit ja braucu no riita ap 8-10 vai vakaraa no 5-7, jo jeegas ta nav.
Shodien peec 10:00 braucu, tad gan var normaali uz +10 vilkt.
Nezinu cikos es tur braucu, bet es vinus visus apdzenu nafig. 3 litri rullez Wink


zuncih, nozagi sogjim paroli?  ments

 haha

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lāčplēša/Sadovņikova krustā ap 8:15 obzervēc Ralfiņš...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 413 lapa no 747 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 412, 413, 414 ... 745, 746, 747  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database