Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
AR 156 jaudas zudums
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Laikam tā arī būs jādara. Varbūt kāds var ieteikt pie kā griezties????

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Петька правду говорит,может и ремень,когда ремень меняли и где?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bebriic86 rakstīja:
Laikam tā arī būs jādara. Varbūt kāds var ieteikt pie kā griezties????

http://autofficina.lv

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man arī bija līdzīgi. Tas, ko es izdarīju:

  • Nomainīju cauro ieplūdes gumiju pret lietotu, bet veselu
  • Nomainīju idiotisku konisko filtru pret oriģinālo bunduli ar svaigu gaisa filtru
  • Nomainīju lambda zondi pret oriģinālo
  • Nomainīju MAFu pret jaunu neoriģinālo (bija laba cena)
  • Uztaisīju pilnu automāšinas kompja restartu


Aizgāja krietni labāk un tagad es nezinu vai pilnai laimei pietrūkst svaigi svečvadi/sveces, oriģinālā MAFa (man ir neoriģinālais Pierburgs, pēc kura uzlikšanas auto aizgāja daudz, daudz labāk) vai vnk tādi nu tie 1.8-nieki ir. Pirms tam man bija Prelude ar 2.3, tāpēc to, ka biki pietrūkst jaudas var norakstīt uz to... Šobrīd pietrūkst pie zemiem apgriezieniem, tiklīdz aiziet pāri 3000, tad ir norm.

Par pēdējo punktu noteikti vajag pārliecināties - pēc visādu šitādu sensoru nomaiņas autiņu vajag kā nākas restartēt, jo citādi nav efekta. Restartēšanas procedūra ir tepat forumā aprakstīta (da i internets pilns), es parasti rīkojos tā:

  • Noņemu akumulatoru uz vismaz 40 min
  • Pielieku aķi
  • Pagriežu atslēgu, bet neiedarbinu (tur kaut kāds gāzes pedāļa stāvokļa devējs kalibrējoties), pagaidu 10 sek, tad griežu, gāzes pedāli neaiztieku
  • Ļauju autiņam savā nodabā darboties vismaz 15 min. Šajā laikā tas var arī dīvaini skanēt sākumā.
  • Tad to lopu izslēdz un pagaida ~10 min.
  • Atkal iedarbina un tad brauc dažādos režīmos - it sevišķi agresīvi.


Autiņam vajadzētu uzvesties būtiski labāk nekā pirms reseta. Man vismaz ne MAFs, ne lambda efektu nedeva pirms nebija resetaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tad nu taa. tikko svaigi ielikta jauna Bosch lambda zonde, paarbaudiita visa elektronika, degvielas spiediens, kompresija. Uzlikta jauna zobsiksna. efekta nav........ kaa nav jaudas taa nav. kas veel var buut|????

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ak jaa, gribeeju jautaat kaa atskirt dzinejus. 1.6, 1.8 vai 2.0??? kaadi kodi un kur uz bloka atrodas???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pag, a tu pamēģināji braukt ar atslēgtu MAFu? Cik lasīju, tu atslēdzi lambdu un mainīji MAFus šurpu turpu, bet vispār bez MAFa braukt nemēģināji? Manā gadījumā - atslēdzot MAFu aizgāja totāllā lopā. Es tā neturpināju braukt, jo patēriņš arī aizgāja lopā, bet dinamika bija kā vajag.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā ir ar sprauslu tīrīšanu??? neviens nav saskāries ar problēmu ka sprauslas aizaugušas>>>>?????

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bebriic86 rakstīja:
Kā ir ar sprauslu tīrīšanu??? neviens nav saskāries ar problēmu ka sprauslas aizaugušas>>>>?????
nu man viena bij jociga aiwa bet es to samainiju uz citu un ir ok
bet ja vajaga tirit tad man liekas ka aiz doles tur tads siks servisins viniem ir ta iekarta kas tira sprauslas  Wink


_________________
Ventilācija,Apkure,Kondicionēšana ,Elektro montāža, vispareja buvniecība, Serviss un Montaža
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database